Katie5
12.01.09,12:16
Dobry den, vedel by mi niekto prosim vas poradit, ako zalozit "letny" bufet na kupalisku? kapital je, len skusenosti chybaju. co k tomu treba, ktore urady treba obehat? dakujem
Pavol Hantsok
12.01.09,18:13
urcite zivnost na predaj obcerstvenia na priamu spotrebu, a zrejme aj volnu zivnost ak tam chces aj alkohol tak colny urad, vypis zo zivnostenskeho registra, potvrdenie od okresneho sudu ze nemas na krku konkurz, dalej potrebujes obehat hygienu aby ti to prisli schvalit, pokladnu, a vypis z registra trestou na ten alkohol. Nic viac ma nenapada
Katie5
12.01.09,19:06
oh, dakujem velmi pekne! ak sa mozem spytat, mas skusenosti s takymto druhom businessu?
Pavol Hantsok
13.01.09,19:56
s bufetom ako takym ani nie ale organizujem festival a tam je tzv. bufetovy predaj teda v podstate to iste akurat ze malokedy mam docinenia s hygienou a podobnymi organizaciami kedze sobota nedela niesu pracovne dni pre nich...:)
florian1123
13.01.09,20:03
Hlavne si najskor rozmysli co chces predavat a potom ti odporucam navstivit hygienu./hlavna brzda rozvoja bufetoveho predaja/.Ked ta usmernia a ty este stale budes mat chut ist dalej tak potom sa rozbehni po ostatnych uradoch.Drzim palce...
rastikus
08.02.09,13:45
Zdravim,
ja mam tiez otazku v suvislosti s bufetom, ide o tzv.mobilny bufet. Inspiroval som sa v Nemecku. Bufet by som prevadzkoval z dodavky, obchadzal by som firmy, ktore nenaju kamenny bufet v rannych az doobednajsich hodinach a predaval z auta bagety, zemle, sladkosti, napoje,...

1.otazka:Majitelia firiem mozte sa vyjadrit ci by ste vpustili takehoto bufetaka do dvora firmy?
2.otazka: ako je to s hygienou v takom to pripade?
Mozte sem hodit aj ine postrehy.
dikes
Brčo
25.05.09,17:52
Zdravim,
ja mam tiez otazku v suvislosti s bufetom, ide o tzv.mobilny bufet. Inspiroval som sa v Nemecku. Bufet by som prevadzkoval z dodavky, obchadzal by som firmy, ktore nenaju kamenny bufet v rannych az doobednajsich hodinach a predaval z auta bagety, zemle, sladkosti, napoje,...

1.otazka:Majitelia firiem mozte sa vyjadrit ci by ste vpustili takehoto bufetaka do dvora firmy?
2.otazka: ako je to s hygienou v takom to pripade?
Mozte sem hodit aj ine postrehy.
dikes
Tak ako s pojazdným bufetom?Tiež ma napadlo niečo podobné,inšpiráciu čerpám v Londýne,tu sú na každom kroku.Už si zistil niečo o hygiene?