STRELEC
12.01.09,14:02
Re: Bodovanie
Ďakujem za feedback, ale túto tému uzatváram, pretože sa tu bavilo dosť mimo témy.
Ak chcete niečo k bodovaniu, založte konkrétnu tému.
V kaviarenských témach som zrušil možnosť prideľovať body, plánujem aj udelené pomazať.

Toľko citát. Po nejakom dlhšom čase by som sa rád vrátil k bodovaniu /nebodovaniu témy "PC-počítače". Je zaradená v nebodovaných hobby témach. Áno - pre veľa ľudí je oblasť PC, net-u .... hobby. Ale to aj účtovníctvo, to aj daňová či právna problematika !!! Richard, som presvedčený, že pre Teba je určite Porada aj hobby. A spočiatku možno bola len hobby :).
K čomu smerujem: PC, informácie z netu, to je naša "lopata", základné náradie. Isteže - často aj koníček, hobby. Ale dúfam, že u väčšiny z nás je práca čiastočne aj hobby, lebo ináč s tým môžeme rovno prásknuť a živiť sa nejako ináč, resp. hocičím. Mnohí z Poraďákov by sa venovali len "živeniu sa" a na Poradu by ani nechodili.
Navrhujem, aby v téme "PC - počítače" bolo možné prideľovať body! Samotné body nie sú ani tak dôležité alebo zaujímavé. Ide skôr o princíp: môžem odmeniť bodíkom dobrú a prospešnú radu, ktorá mi pomohla s používaním účtovného softvéru (napríklad), ale nemôžem odmeniť bodíkom minimálne rovnako prospešnú a dobrú radu v oblasti PC na ktorom onen účtovný program funguje??? A bez PC, internetu ... by sme ho mohli kľudne nahradiť starým dobrým ruským ščotom!!!
A navyše sa mi zdá, že keď nejaký dobrý príspevok dostane ocenenie v podobe bodu, či viacerých, všimnú si ho aj viacerí a bude aj im na prospech veci. A koľko-krát sa hrabeme v archíve Porady keď niečo hľadáme ... ??
Richard - zváž, prosím zaradenie, či lepšie povedané preradenie témy "PC - počítače" medzi témy bodované.
Je možné, že je to len môj, resp. len veľmi ojedinelý názor, neviem.
STRELEC
13.01.09,11:00
posuniem ...:)
STRELEC
13.01.09,19:51
posuniem ...:)
misomiso
13.01.09,20:14
... PC, informácie z netu, to je naša "lopata", základné náradie.
Navrhujem, aby v téme "PC - počítače" bolo možné prideľovať body!

Ja si zasa myslim, ze uctovnik potrebuje k praci pocitac rovnako ako zdravie - (napriklad). Ak mu zateka do kancelarie, tak mozno aj nejaku tu stavebnu radu...

Skratka - vsetko suvisi s pracou, dokonca aj tema kultura, teda minimalne pre tych, workholikov, ktori su na pokraji psychickeho kolapsu (a nie je nas takychto malo)...
kukučka
13.01.09,20:36
Petra Nová
14.01.09,08:00
Prihováram sa za bodovanie v téme PC.
Richard
14.01.09,08:36
Súhlasím, akurát že mám v pláne spraviť aj rozdelenie bodov, teda že sa bude dať pozrieť kto z akej rubriky body dostal, aby sa dali body z počítačov a účtovníctva rozlíšiť.

Takže zatiaľ zapnem bodovanie a neskôr dorobím to rozdelenie bodov. Takisto zapnem bodovanie v niektorých ďalších rubrikách ako napr. stavba.