zupo
12.01.09,16:10
Ahojte,
na isté dohody so zamestnancom ohľadom jeho mzdy, potrebujem mať podľa ZP kolektívnu zmluvu, konkrétne § 121 ods.2
tú však môžem "získať" len ak máme založené odbory, ktoré sú občianskym združením.
Kolektívna zmluva nemôže vzniknúť inak ako činnosťou odborov?
firma má 60 zamestnancov, ak by to nejak ovplyvnilo rozhodovanie
ďakujem pekne za Vaše odpovede
zupo
Tweety
12.01.09,15:12
Ahojte,
na isté dohody so zamestnancom ohľadom jeho mzdy, potrebujem mať podľa ZP kolektívnu zmluvu, konkrétne § 121 ods.2
tú však môžem "získať" len ak máme založené odbory, ktoré sú občianskym združením.
Kolektívna zmluva nemôže vzniknúť inak ako činnosťou odborov?
firma má 60 zamestnancov, ak by to nejak ovplyvnilo rozhodovanie
ďakujem pekne za Vaše odpovede
zupo
Áno, nemôže. KZ je medzi týmito stranami. Ešte je tu možnosť mať zástupcov zamestnancov.
§ 229 ZP
Účasť zamestnancov
v pracovnoprávnych vzťahoch a jej formy


(1) S cieľom zabezpečiť spravodlivé a uspokojivé pracovné podmienky sa zamestnanci zúčastňujú na rozhodovaní zamestnávateľa, ktoré sa týka ich ekonomických a sociálnych záujmov, a to priamo alebo prostredníctvom príslušného odborového orgánu, zamestnaneckej rady alebo zamestnaneckého dôverníka; zástupcovia zamestnancov navzájom úzko spolupracujú.

(2) Zamestnanci majú právo na poskytovanie informácií o hospodárskej a finančnej situácii zamestnávateľa a o predpokladanom vývoji jeho činnosti, a to zrozumiteľným spôsobom a vo vhodnom čase. Zamestnanci majú právo vyjadrovať sa k týmto informáciám a k pripravovaným rozhodnutiam, ku ktorým môžu podávať svoje návrhy.

(3) Zamestnanci zamestnávateľov uvedených v § 241 ods. 1 majú právo na nadnárodné informácie a na prerokovanie záujmov týkajúcich sa zamestnancov v rozsahu uvedenom v ustanoveniach o európskej zamestnaneckej rade a o postupoch pre nadnárodné informácie a prerokovanie.

(4) Zamestnanci sa zúčastňujú prostredníctvom príslušného odborového orgánu, zamestnaneckej rady alebo zamestnaneckého dôverníka na utváraní spravodlivých a uspokojivých pracovných podmienok

a) spolurozhodovaním,
b) prerokovaním,
c) právom na informácie,
d) kontrolnou činnosťou.

(5) Zamestnanci sú oprávnení prostredníctvom zástupcov zamestnancov uplatňovať svoje práva vyplývajúce z pracovnoprávnych vzťahov alebo obdobných pracovných vzťahov, ak zákon neustanoví inak.

(6) Zamestnanci majú právo na kolektívne vyjednávanie len prostredníctvom príslušného odborového orgánu.

(7) Ak u zamestnávateľa pôsobia popri sebe odborová organizácia a zamestnanecká rada, odborovej organizácii patrí právo na kolektívne vyjednávanie, na spolurozhodovanie, na kontrolnú činnosť a na informácie, a zamestnaneckej rade patrí právo na prerokovanie a na informácie.

(8) Ak u zamestnávateľa pôsobia popri sebe odborová organizácia a zamestnanecká rada, na zasadnutiach zamestnaneckej rady sa môže zúčastniť zástupca odborového orgánu, ak s tým súhlasí nadpolovičná väčšina členov zamestnaneckej rady.
zupo
12.01.09,15:40
ďakujem ja som príslušné § čítala
a ja som tam nenašla inú možnosť ako založiť odbory ak chceme mať kolektívnu zmluvu,
keď ZP presne definuje že k tomu a tomu úkonu musí byť kol. zmluva tak ju ničím iným nemožno nahradiť,
takže aj by sme aj mali zamestnaneckú radu kol. zmluva z jej činnosti nevzíde
Tweety
12.01.09,15:50
ďakujem ja som príslušné § čítala
a ja som tam nenašla inú možnosť ako založiť odbory ak chceme mať kolektívnu zmluvu,
keď ZP presne definuje že k tomu a tomu úkonu musí byť kol. zmluva tak ju ničím iným nemožno nahradiť,
takže aj by sme aj mali zamestnaneckú radu kol. zmluva z jej činnosti nevzíde
Áno, je to tak.
zupo
13.01.09,08:45
ešte by som sa spýtala na to, že odborovou organizáciou z ktorej činnosti môže vzniknúť kol. zmluva je len občianske združenie,
neexistuje iná možnosť ako mať odb. organizácia?
teda platí len § 230 ZP
ďakujem
pali1
18.03.09,07:46

Pozri sa, na tvojom mieste by som si pozrel vaše zamerania a navštívil by som centrálu príslušného odborového zväzu a ten ti určite rád poradí možnosti riešenia.

A ver mi že mať odbory je veľmi dobrá vec.

Na nejakú podnikovú radu zabudni tí nemajú skoro žiadne kompetencie.

A nezabudni že ak firma pôsobí aj v iných štátoch tak môže založiť Európsku podnikovú Radu a tam sa dajú získavať veľmi dôležité informácie atď....

Ak chceš vedieť kľuč ( podmienky založenia EPR ) a právomoci tak napíš a rád ti to vysvetlím.
samanik
12.05.09,17:12
mi mame novo zzvolenu radu zastupcov zamestnancov, problem je v tom ze teraz zistujem informacie a skusam zistit vyhody ake sa daju ziskat, a citm tu ze tu uvadzas nieco ohladom tej europskej podnikovaj rade takze kde mozem ziskat viac informacii? Dakujem