myno1office
12.01.09,18:41
Ahojte vsetci - myno1office

ako som pisal posledny prispevok, "napady na podnikanie" a par z nich som hodil cez mail a niektore som zacal spolurealizovat, tak som sa rozhodol, ze jeden hodim do plena. Prisiel mi do rany obchod, ktory moze vyuzit ktokolvek z vas, kto ma znameho starostu v obci alebo pozna nejakeho primatora. Ak teda poznate spravnych ludi, dohodim vam spravne miesto a spravny cas.

Cafte
vedec
12.01.09,22:29
no co je to za dobry napad...
ked si to tak podal tak daj vediet... verejne alebo na SS
tesim sa na tvoju odpoved
Stanislav 1975
12.01.09,23:01
Ahojte vsetci - myno1office

ako som pisal posledny prispevok, "napady na podnikanie" a par z nich som hodil cez mail a niektore som zacal spolurealizovat, tak som sa rozhodol, ze jeden hodim do plena. Prisiel mi do rany obchod, ktory moze vyuzit ktokolvek z vas, kto ma znameho starostu v obci alebo pozna nejakeho primatora. Ak teda poznate spravnych ludi, dohodim vam spravne miesto a spravny cas.

Cafte
Mám taký pocit, že toto bude téma na uzamknutie- moderátor, kde si?
myno1office
13.01.09,05:58
Stanislav 1975

neviem cim som si zasluzil tvoju pozornost? Moj zamer je rovnaky ako maju aj ostatny. Ak som nieco porusil tak ma prosim upozorni a sam poziadam o stiahnutie prispevku

dakujem
Braňo
13.01.09,06:23
Aký biznis je výhodný iba pri známosti starostu a je legálny?
:rolleyes:
OKAA
13.01.09,07:17
Starostu,alebo dákeho primátora???:eek:No,to som zvedavá aj ja.Tak hod to sem,nech posúdime;)
Aankaa
13.01.09,07:17
Aký biznis je výhodný iba pri známosti starostu a je legálny?
:rolleyes:
A prečo by nemohol byť legálny? Už hľadáte za tým NIEČO. Nech sem hodí najprv ten svoj nápad a potom ho "katujte" :)
buchač
13.01.09,07:30
ŽIADNE RÝCHLE peniaze nie sú normálne !!!!!

Aspoň na Slovensku nie !!!!

Zoberme si tretinu ? obyvateľstva tejto krajiny , ktorí položili peniaze do nebankových subjektov .
Kde sú ich peniaze , ešte aj terajšia vládna moc si založila na týchto ľuďoch svoju predvolebnú kampaň :eek:
Mňa osobne sa to netýka , nedal som tam ani deravý groš , nakoľko pána F. som osobne poznal .
Kto dostal svoje vložené peniaze , kto bol vopred upozornený , že BMG Invest ide do krachu ? Ani nechcite vedieť . Veď nemenovaný pán by už dávno voňal kytičky odspodu , keby nedal vložené prašule vrchnosti a bielym golierom .
Prečo sa nezverejnilo CD čko ? Hádam je to jasné , či nie ;)

Prisiel mi do rany obchod, ktory moze vyuzit ktokolvek z vas
A ty tu spomínaš primátorov ,starostov ......

JEDEN z mojich obľúbených citátov :

Nebolo by podvodov,
keby na svete neexistovali
chamtivé, dôverčivé a na zločin náchylné obete,
ochotné žať, čo nesiali .

Takže , milý myno1office , nevešaj bulíky , keby to bolo také výhodné / v Košiciach hovoríme FASA / , prečo tento obchod nevyužiješ sám ?!?!?!?!?:cool:


Juraj
slavkavar
13.01.09,07:36
No ponúkni manžel je starosta
Aankaa
13.01.09,07:40
ŽIADNE RÝCHLE peniaze nie sú normálne !!!!!

Aspoň na Slovensku nie !!!!

Zoberme si tretinu ? obyvateľstva tejto krajiny , ktorí položili peniaze do nebankových subjektov .
Kde sú ich peniaze , ešte aj terajšia vládna moc si založila na týchto ľuďoch svoju predvolebnú kampaň :eek:
Mňa osobne sa to netýka , nedal som tam ani deravý groš , nakoľko pána F. som osobne poznal .
Kto dostal svoje vložené peniaze , kto bol vopred upozornený , že BMG Invest ide do krachu ? Ani nechcite vedieť . Veď nemenovaný pán by už dávno voňal kytičky odspodu , keby nedal vložené prašule vrchnosti a bielym golierom .
Prečo sa nezverejnilo CD čko ? Hádam je to jasné , či nie ;)

Prisiel mi do rany obchod, ktory moze vyuzit ktokolvek z vas
A ty tu spomínaš primátorov ,starostov ......

JEDEN z mojich obľúbených citátov :

Nebolo by podvodov,
keby na svete neexistovali
chamtivé, dôverčivé a na zločin náchylné obete,
ochotné žať, čo nesiali .

Takže , milý myno1office , nevešaj bulíky , keby to bolo také výhodné / v Košiciach hovoríme FASA / , prečo tento obchod nevyužiješ sám ?!?!?!?!?:cool:


Juraj
už viem, že prečo "buchač" :confused:
Veď ho nechajte nech sa vyjadrí, má už zopár " zaručených tipov" :):) A máš pravdu, peniaze bez práce nie sú normálne. Ale stáva sa, že sú. A rýchle peniaze nemusia byť hneď nelegálne. To som zvedavá, čo nám to tu predhodí ten náš,myno1office, že ho tak zastávam....:rolleyes:
buchač
13.01.09,07:49
už viem, že prečo "buchač" :confused:
..:rolleyes:


Nevieš :D:D:D:D:D

Nie je to od

buchač = búchať do niečoho , niekoho ;)

ALE

buchač = vybuchovať výbušniny , výbuch trhaviny , :cool:

ASI si zmením nick :D , alebo upravím ;) , nakoľko to viacerých evokuje k unáhleným záverom :---


Juraj
Aankaa
13.01.09,08:44
navrhujem "letný vánok" :) Pekný deň želám.
Aankaa
13.01.09,08:45
navrhujem "letný vánok" :) Pekný deň želám.
pre buchača. :)
myno1office
13.01.09,10:31
Naozaj zaujimave :). Predtym, ako som to sem zavesil, zvazoval som, ci niekto nebude rozmyslat nad tym, ze sa jedna o nieco zvlastne alebo ilegalne, ale mozem Vas ubezpecit, ze to tak nie je. Pod pojmom rychle peniaze myslim, ze z jedneho realizovaneho obchodu mozete dostat proviziu, ale stale som nespominal vysku tejto provizie. Urcite nie je taka, ze by vas dostala "za vodu", ale moze vam to pomoct pri vasom podnikani aj ako dobra skusenost. Ak ma niekto zaujem, tak mi napiste osobne cez ss a rad Vam odpoviem. Keby som chcel tento obchod popisat v prispevku, tak to spravim uz predtym, ale keby vedeli o tom obchode vsetci, tak ten obchod uz nie je zaujimavy a tym padom by som sa na nom nemohol podielat. Takze Velmi rad dam informaciu tym, ktori o nu stoja. A ti, ktori v tom vidia len problemy a nejake ilegalne alebo podvodne obchody, im pomoct vyriesit ich osobny postoj (problem) neviem :).

cafte
ViktorUkr
13.01.09,18:38
Zda sa mi tato vec velmi znama - ked som minule pridal navrh na zarobenie, tak som sa pocitil ako na vysluhu: čo a zač. V konci riešil som svoj problem (aj dal som zarobiť) ukraincom ( a trochu menej slovakom:)). Tak preto rozumiem važenich poradiakov, ktore ňe dôveruju tomu to chlapovi. Ale ešťe viac rozumiem myno1office. Bogu žiaľ, ne poznam žiadnego starostu:(
vlado761
21.01.09,12:57
SUPER! to musi byt poriadne velka obec aby si zarobil na proviziach
si myslis ze take obce maju aky rozpocet
Rozluc sa z rychlymi peniazmi. ja som zacal podnikat pred 3-mesiacmi. nestazujem sa /nemam na co / ale je to makacka
ta vydim ako 100 ludom vyplacas proviziu. to by musel byt ozaj dobry biznis
Alex_M
21.01.09,14:49
Obec = verejne financie. Na to aby si z toho mohol tazit to musi byt vacsi obnos (ked to bud male peniaze nebude o to zaujem a ked to budu velke peniaze bude konanie). Na to aby si vybrali teba musis vyhrat vyberove konanie inak ta okaslu kedze mam niekolko znamych v tejto oblasti a viem si predstavit ako za nimi chodia rozne firmy a ponukaju svoje sluzby. A hospodarenie s obecnym majetkom a rozpoctom ma nastarost obecne zastupitelstvo.
Alex_M
21.01.09,14:51
a ak som to spravne pochopil jedna sa o princip ty si jeden s dealerov firmy ktora by ponukala svoj produkt a ja za to ze ten produkt obec odkupi dostanem cast $ nie?
Aankaa
22.01.09,11:33
Ahoj všetkým záujemcom o "rýchle peniaze". Asi sa na mňa zadávateľ tejto témy naštve, ale vzhľadom na to, že už som si s ním na túto jeho tému vymenila pár informácii, odkazujem všetkým, že ide o snílka. /preložte si to z češtiny po svojom :o) /
janka81261
30.01.09,17:45
ahoj, poraď ja mám záujem. Poznám starostov
Dik Jana
rastikus
02.02.09,14:23
ja poznam 2 starostov, sem s tym napadom.
breakertom
03.02.09,17:07
Aj ja poznam zopar starostov prosim o info+ aj o ostatne napady ktore si spominal v inej teme.
alickaa
04.02.09,15:26
Ahoj, aj ja si prosim info.
Franta
04.02.09,16:25
myno1office
neviem preco mam pocit, ze nas tahas iba za nos :-)))
:eek:
Aankaa
05.02.09,07:20
To nie je pocit, to je skutočnosť. :o)
Lepšie bude obrátiť sa na reláciu "Snívajte s nami." :o)
Pacino
14.02.09,18:54
No ja poznam sice byvaleho ale ....primatora aj starostov...roznych obcí.....zástupcov starostov.....niekolko obecných a mestských zastupitelstiev.....nasli by sa aj nejaké politické osobnosti....a bavil som sa aj s prezidentom .....takže po tomto prezradenom tajomstve...resp sne zadavatela budem absolutný prachač ...a by som mal pod palcom biznis hadam aj na celom Slovensku...a tým pádom by som upútal aj v zahraničí....a tento projekt by som pošepkal Barracovi Obamovi...a ........som sa zobudil a...ruka v kýbli....:D:D:D:D viem je to mimo témy...ale ak je to taky dobrý biznis, tak takto nejak by mal pokracovat...a....co by mal z toho zadavatel?:confused:Dal by mi nápad za (príklad 1000 €) a ja by som bol multi.....:D:D:D
Alex_M
15.02.09,11:42
a aka to bola vlastne myslienka? aj vobec s niekym komunikoval a vymackol sa alebo je len ta najhorsia kombinacia snilek+kecalek ?:)
jun2006
25.02.09,10:24
hehe, zda sa, ze v SR kazdy pozna najmenej troch starostov. To sa potom necudujem tej korupcii a klientelizmu..
wagner
25.02.09,17:29
Zadávateľ témy bol na porade naposledy 1.2.2009. Asi má veľa práce, zohnal si starostov aj bez nás. jun2006, to, že niekto pozná viac ako troch starostov ešte neznamená, že sa pri nich musí nabaľovať. Ja poznám 26 starostov a nemám prácu - ako vidíš žiadna korupcia ani klientelizmus. To si asi napísal z vlastnej skúsenosti. Pre Teba platí "podľa seba súdim teba" že?
ruman
06.04.11,15:34
Naozaj zaujimave :). Predtym, ako som to sem zavesil, zvazoval som, ci niekto nebude rozmyslat nad tym, ze sa jedna o nieco zvlastne alebo ilegalne, ale mozem Vas ubezpecit, ze to tak nie je. Pod pojmom rychle peniaze myslim, ze z jedneho realizovaneho obchodu mozete dostat proviziu, ale stale som nespominal vysku tejto provizie. Urcite nie je taka, ze by vas dostala "za vodu", ale moze vam to pomoct pri vasom podnikani aj ako dobra skusenost. Ak ma niekto zaujem, tak mi napiste osobne cez ss a rad Vam odpoviem. Keby som chcel tento obchod popisat v prispevku, tak to spravim uz predtym, ale keby vedeli o tom obchode vsetci, tak ten obchod uz nie je zaujimavy a tym padom by som sa na nom nemohol podielat. Takze Velmi rad dam informaciu tym, ktori o nu stoja. A ti, ktori v tom vidia len problemy a nejake ilegalne alebo podvodne obchody, im pomoct vyriesit ich osobny postoj (problem) neviem :).

cafte

Ak je to este stale aktualne tak porad aj mne aj ja mam viac znamych starostov zatial ahoj a tesim sa na spolupracu