balunka
13.01.09,06:51
na vianoce sa mi podarilo na snehobiely teflónový obrus vyliať oranžový vosk z horiacej sviečky,vznikla mi krásna machuľa,čo s tým?Dala som to na chvíľu do mrazničky,ten vosk zmrzol a potom som ho vymrvila,ale fľak mi aj tak ostal
Manual
13.01.09,06:01
na vianoce sa mi podarilo na snehobiely teflónový obrus vyliať oranžový vosk z horiacej sviečky,vznikla mi krásna machuľa,čo s tým?Dala som to na chvíľu do mrazničky,ten vosk zmrzol a potom som ho vymrvila,ale fľak mi aj tak ostal
Použi klasický pijavý papier (pijak) aké boli niekedy v písankách pre prvákov = červené a prežehli jemne žehličkou. Vosk sa roztopí a vpije do papiera. Takto to robila dááááávno moja mama. (tak to mrvenie asi moc dobé nebolo)
Vyskúšaj
VladoaKatka
13.01.09,06:27
Ak už pijak nenájdeš nikde tak použi papierovú kuchyňkú servítku, utierku ... opakuj to niekoľko krát a pranie až potom.
... alebo skús sa obrátiť na výrobcu, nech Ti poradí ...
http://www.agatex.sk/
marko7997
13.01.09,06:28
Použi klasický pijavý papier (pijak) aké boli niekedy v písankách pre prvákov = červené a prežehli jemne žehličkou. Vosk sa roztopí a vpije do papiera. Takto to robila dááááávno moja mama. (tak to mrvenie asi moc dobé nebolo)
Vyskúšaj
Tiez to takto robime,mozno ze to bude trebna viac krat zopakovat,a potom obrus este oprat.
balunka
13.01.09,08:11
Ďakujem všetkým,skúsim to