Stefani
05.06.05,12:59
Pozdravujem všetkých trápiacich sa. Kto by mohol a bol ochotný poradiť a zaučiť do programu Evidencie majetku z Košíc alebo blízkeho okolia? Srdečne ďakujem.
lenkak
05.06.05,15:35
Stefani, síce nie som z Košíc, ale s MRP pracujem.
Máš špeciálny modul Majetok dokúpený do MRP, alebo je to modul, ktorý obsahuje štandartná verzia MRP?
Stefani
06.06.05,16:22
Lenka, veľmi ma potešila odpoveď. Máme vo firme len špeciálny modul na evidenciu majetku. Ostatné programy /účtovníctvo, mzdy/ sú iného dodávateľa. Nastúpila som do firmy a nemá mi to kto odovzdať, tak sa musím trápiť sama. Sú nahraté doterajšie údaje do decembra 2004. Odvtedy je tam MRP Windows. Potrebujem účtovné odpisy, asi je potrebné doplniť počiatočná zostatková cena a počet rokov pre účtovné odpisovanie. Doma mám demo verziu, ide to vo firme však nie. Čo mám robiť?
lenkak
06.06.05,17:24
Mne funguje Evidencia majetku, len mi napíš čo Ti nejde. Presnejšie. Počiatočnú hodnotu si nastavíš keď klikneš 2 x na dotyčnú kartu do ktorej to chceš zapísať PS, takisto vieš zadať počiatočnú cenu pre daňové aj účtovné odpisy. Do účtovných odpisov si zadaj na tom majetku aj počet odpisovania účt. odpisov, potom Ti to vypočíta sám program. Pošlem Ti aj ukážku.
lenkak
06.06.05,17:30
Ukážka majetku
paťuška
21.03.11,13:10
Prosím o pomoc, zakúpila som si program Evidencia majetku od MRP a som z neho zúfalá.:mee:
Pravdepodobne niečo nemám doplnené ako má byť, keď mi nevypočítalo daňové odpisy u žiadneho majetku okrem majetku na leasing.
napr. majetok zaradený do 2.odpis.skupiny v roku 2010 - počet mesiacov účtovného odpisu 72 - daňový odpis mi nevypočítalo, účtovný áno
majetok zar. v roku 2008 - 2.OS - účtovné odpisy ráta akoby sa mal majetok odpisovať 8 rokov a nie 6. Daňové taktiež nevypočítal. Sedím na tom už 3 dni a stále dookola som sa k ničomu nedopátrala.:confused:
paťuška
21.03.11,13:35
sláva prišla som na to ako počíta daňové odpisy