abcd.kates
13.01.09,09:16
Ahojte, prosím o radu, už hodiny blúdin na internete a hľadám tlačivo na stiahnutie: pokladničná zloženka, alebo banková zloženka
Potrebujem to súrne, diky moc. Tu v banke u nás nedajú a v obchode momentálne nie je.
kori
13.01.09,08:31
vidím 2 možnosti - buď použi tlačivo z tvojho účtovného programu, ak ho nemáš tak si z netu stiahni nejakú demo verziu alebo si v exceli urob kópiu tlačiva a vytlač si ju. inak nechápem prečo ti to v banke nechcú dať. a nie som si istý čo presne potrebuješ?
Marína
13.01.09,08:57
Normal 0 21 Banka vydáva zloženky úplne vyplnené na základe [I]zmluvy o spracovaní bankových zloženiek uzatvorenej medzi bankou a majiteľom podnikateľského účtu.
Dočítala som sa TU (http://209.85.129.132/search?q=cache:zUQu_gn8KvQJ:www.pabk.sk/remark/download/OP-BZ-1.1.2008-A4.pdf+%22tla%C4%8Divo+bankov%C3%A1+zlo%C5%BEenka% 22&hl=cs&ct=clnk&cd=1&client=firefox-a)
abcd.kates
13.01.09,10:12
vidím 2 možnosti - buď použi tlačivo z tvojho účtovného programu, ak ho nemáš tak si z netu stiahni nejakú demo verziu alebo si v exceli urob kópiu tlačiva a vytlač si ju. inak nechápem prečo ti to v banke nechcú dať. a nie som si istý čo presne potrebuješ?

potrebujem vložiť na účet tržbu, no minuli sa mi, a banka nedá, že má len málo a nové euro ešte nie su, nech si kupim v obchode. V účtovníckom programe ho nemám tiež.