kajusha
13.01.09,16:15
Dobrý deň,

prosím Vás o radu..už celý deň sa trápim nad skladovými kartami v omege...takže máme veľa druhov tovarov a chcela som ich dať na sklad lenže neviem ako tam mám zadať množstvo...na skladovej karte chcem len názov tovaru a potom množstvo...no a ešte poprípade cenu za akú sa to kúpilo...ostatné ma nezaujíma..no a práve s tým množstvom mám problém neviem kde to tam mám napísať...spolupracovala som aj s príručkou ale som z toho úplný jeleň..viem, že je to len taká banalita ale prosím Vám poraďte mi ako to tam mám nahodiť..už som fakt zúfalá...:mee::mee::mee:
Reina
13.01.09,18:58
Dobrý deň,

prosím Vás o radu..už celý deň sa trápim nad skladovými kartami v omege...takže máme veľa druhov tovarov a chcela som ich dať na sklad lenže neviem ako tam mám zadať množstvo...na skladovej karte chcem len názov tovaru a potom množstvo...no a ešte poprípade cenu za akú sa to kúpilo...ostatné ma nezaujíma..no a práve s tým množstvom mám problém neviem kde to tam mám napísať...spolupracovala som aj s príručkou ale som z toho úplný jeleň..viem, že je to len taká banalita ale prosím Vám poraďte mi ako to tam mám nahodiť..už som fakt zúfalá...:mee::mee::mee:

Do skladových kariet množstvo dostaneš cez príjemku. (sklad - pohyby na sklade - príjem). Ak tú to počiatočné stavy, tak urobíš príjemku s typom počiatočný stav. Potom si cez pridaj budeš vyťahovať jednotlivý tovar zo skladu a písať množstvo a skladovú cenu.
kajusha
15.01.09,08:23
ďakujem
robin1
13.02.09,10:11
Prosím o radu skúsenejších: Mám 4 predajne. Faktúry budú chodiť na firmu aj s tovarom /nie je ho veľa/. Tam chceme robiť príjem na sklad a potom tovar dávať do jednotlivých predajničiek. Budú situácie, keď v jednej predajni bude nadbytok určitého tovaru a tak sa presunie do inej. Kupili sme si Omegu sklady a teraz neviem, koľko skladov si mám vytvoriť - či 4 podľa adries predajní, alebo aj viac, keďže je to viac druhov tovaru /tričká, keramika, nápoje..../?
Alebo máte lepší systém?