milkyway
13.01.09,18:03
Poradíte mi niekto, či je platná kupónová knižka z druhej vlny?
Matador investičný fond.
Bola som dlho preč a vobec sa v tom nevyznám. Či je to platné alebo nie?
Ve'ľmi pekne Vám všetkým Ďakujem,
Milka
buchač
13.01.09,17:23
Skús , či Ti bude vyhovovať

http://hn.hnonline.sk/2-20453035-k10000_detail-5e


poprípade daj do vyhladávania v google termín - privatizačné fondy

Matador investičný fond - tento som nehľadal vzhľadom na link HN


Juraj
buchač
13.01.09,17:33
No našiel som Ti aj ten Matador - zadarilo sa ;)

http://www.bsse.sk/Content/KotovacieProspekty/KP_2MAT004.pdf

http://www.bsse.sk/Content/SK/Emitenti/emitenti_zoznam.lst/MATADOR_Automotive_sj.htm


Zvyšok je na Tebe , neviem podrobnosti :rolleyes:


Juraj
Petra Nová
13.01.09,18:20
Poradíte mi niekto, či je platná kupónová knižka z druhej vlny?
Matador investičný fond.
Bola som dlho preč a vobec sa v tom nevyznám. Či je to platné alebo nie?
Ve'ľmi pekne Vám všetkým Ďakujem,
Milka
Celkom by ma zaujímalo, či Tvoj podpis treba čítať ako Mil ka alebo ka- Mil.
Ak sa pýtaš, či je platná kupónová knižka z druhej vlny( predpokladám, že myslíš na druhú vlnu privatizácie), tak možno s určitosťou potvrdiť, že Ti je tak platná, ako slovenské koruny po 16.januári 2009. Tie môžeš aspoň vymeniť za euro, kým kupónová knižka môže mať cenu len pre zberateľa kuriozít.
buchač
13.01.09,20:20
Celkom by ma zaujímalo, či Tvoj podpis treba čítať ako Mil ka alebo ka- Mil.



Dúfam , že nie ...................;)


Juraj
milkyway
13.01.09,20:34
Ale to nie je podstatné, či je to platné alebo neplatné alebo aké. Len si dávam veci do poriadku a prečo by som niečo zavrhovala bez toho, aby sam sa opýtala. Asi tak.Juraj si veľmi zlatý. Podľa odpovede dobrosrdečný.Ďakujem naozaj. A ozaj moje meno sa číta tak ako som ho napísala.Ďakujem Vám obom,
Milka
Petra Nová
14.01.09,07:44
Dúfam , že nie ...................;)


Juraj
;):)
Petra Nová
14.01.09,07:52
Ale to nie je podstatné, či je to platné alebo neplatné alebo aké. Len si dávam veci do poriadku a prečo by som niečo zavrhovala bez toho, aby sam sa opýtala. Asi tak.Juraj si veľmi zlatý. Podľa odpovede dobrosrdečný.Ďakujem naozaj. A ozaj moje meno sa číta tak ako som ho napísala.Ďakujem Vám obom,
Milka
Pokiaľ si na Slovensku skutočne dlho nebola, tak, ak si sa zapojila do druhej vlny kupónovej privatizácie, potom platnosť kupónovej knižky je absolútne nepodstatná. Treba vo svojich dokumentoch pohľadať dlhopis štátu, ktorým sa štát zaviazal vyplatiť občanom časť podielu zo sprivatizovaného majetku v dôsledku zrušenia druhej vlny kupónovej privatizácie. A ten si treba dať vyplatiť. Myslím, že ešte neuplynula táto lehota. Ale možno je to všetko napísané v link., ktoré pripojil Juraj. Priznám sa, nečítala som ich.
buchač
14.01.09,10:21
A ozaj moje meno sa číta tak ako som ho napísala.Ďakujem Vám obom,
Milka


Sorry , ale jedná sa o to , že

Petra Nová - citujem :

" Celkom by ma zaujímalo, či Tvoj podpis treba čítať ako Mil ka alebo ka- Mil. "

Keď si prejdeš moje staršie príspevky , pochopíš moju a aj jej reakciu ;):rolleyes:

Absolútne nešlo z obidvoch strán o zbytočnú , invektívnu odpoveď !!!


Juraj
kukučka
19.01.09,04:17
mimotemy daj pozor, aby sa mu "nezadarilo" - ježiš, to je čo za slovo?! - použiť ju na teba :D:D:D
buchač
19.01.09,19:10
mimotemy daj pozor, aby sa mu "nezadarilo" - ježiš, to je čo za slovo?! - použiť ju na teba :D:D:D


SLANG ;):---


A keď sme pri tej slovenčine ,

nepíše sa

ježiš asi náhodou takto

J e ž i š a to z jedného prostého dôvodu

http://www.slovencina.vselico.com/velkepismena.html

čiže , keďže voláš toho jedného , tak to asi bude meno , čóóóóóóóóóóóóó?????:rolleyes::cool:
Mne by sa to ani pri slangu nestalo , urobiť takú hrúbku ale to je mimotemy



Juraj
Kazu
19.01.09,19:18
SLANG ;):---


A keď sme pri tej slovenčine ,

nepíše sa

ježiš asi náhodou takto

J e ž i š a to z jedného prostého dôvodu

http://www.slovencina.vselico.com/velkepismena.html

čiže , keďže voláš toho jedného , tak to asi bude meno , čóóóóóóóóóóóóó?????:rolleyes::cool:
Mne by sa to ani pri slangu nestalo , urobiť takú hrúbku ale to je mimotemy



Juraj

Asi to nebolo myslené ako vlastné meno, v tomto prípade len nahrádza slovíčko "picne ma" a tam sa nepíše veľké písmeno :---
buchač
19.01.09,19:25
Asi to nebolo myslené ako vlastné meno, v tomto prípade len nahrádza slovíčko "picne ma" a tam sa nepíše veľké písmeno :---

Idem vybrať zo skrinky devinu a idem sa picnuť a položím si expanzku , aby to bolo isté ;):---
buchač
20.01.09,07:58
Držím palce, aby si neminul a IBA NÁHODOU netrafil niekoho iného.

Si mi Ty len samaritan

To sa mi ešte nestalo - myslím citáciu :cool::cool::cool:

Ja, keď na to príde, strieľam.
Strieľam pravidelne.
Strieľam rád.
Strieľam dobre ! ! !
Na terčoch nezáleží - občas !!!


Juraj


P.S.
Ka Mil - zasa vyhlasuješ vojnu ???
Mne to neva !
Ale nemá význam , šak vieš , akurát Richard sa na......ie !
danielik23
25.01.09,08:00
Dobrý deň prosím o pomoc, ocino má kupónovú knižku z Investičného fondu RÉGIOFÓND Slovenskej poisťovne, viete mi niekto poradiť, kde nájdem nejaké informácie, či ešte existuje a či je knižka platná??? Ďakujem