Pavol Hantsok
13.01.09,21:08
Má tu niekto prosim Vás skúsenosti s dotáciami či už od štátu na kultúrne podujatia akéhokoľvek typu. Nejedná sa o jednorázové akcie ale permanentne sa uskutočňujúce kultúrne podujatia. Prosím veľmi by mi pomohla akákoľvek rada kde? ako? čo napísať aby som mal najvačšiu pravdepodobnosť, že takúto dotáciu dostanem. Bol by som veľmi zaviazaný za akúkoľvek odpoveď
samson
05.02.09,17:06
Mali by ste bližšie špecifikovať kultúrne podujatia. A ak to kultúrne podujatie má svojich prívržencov skúsiť hľadať medzi nimi sponzorov. Viem, že kultúra nie je šport, kde sa sponzori hľadajú ľahšie.
adme
06.02.09,08:43
Nazdar,

bez specifikacie je to naozaj tazke. V principe ale: treba kontaktovat prislusny odbor samospravy - obec mesto, nasledne ministerstvo skolstva, pod ktore sport patri. Tiez prislusne sportove zvazy, a samozrejme - ako samson naznacil, kontaktovat komercnych sponzorov, tam vsak treba dat pozor - su napriklad fy, ktore podporuju iba urcite sporty, napriklad - iba zimne, alebo iba hokej, futbal, hadzanu, atd. Viem ze dobra - ale iba bartrova spolupraca byva napriklad s Red Bullom.

´n joy