pasuliatko
13.01.09,22:41
Ahojte, neviem kam zaradiť túto tému thak ju dávam sem k pc :) Akého mobilného operátora používate? Ako dlho? Ste s ním spokojný? Využili ste službu prenesenia čísla k inému operátorovi? Aké produkty od nich používate? Ďakujem :rolleyes:
pasuliatko
13.01.09,21:43
No ja som prešla od T-mobilu k O2 a používam O2 Fér aj s číslom v októbri minulého roka a T-mobile osm používala asi 7-8 rokov, som s O2 nad mieru spokojná i ked ten poplatok bol vysoký, cca 650sk, ale sa mi to vrátilo už dávno ked mam sms za 2sk, volania do všetkých sietí 4sk/min, a do O2 po 3 minúte zadarmo :). dlho som mala T-mobile ale už stačilo vydierania. Mala som aj Orange ale to je horor :) Vyskúšala som všetko a s O2 som spokojná nadovšetko :)
dalid
14.01.09,12:50
Sukromny O2, nerad sa proste viazem.... :) a zas nekecam o pocasi to telefone 20 minut... Myslim, ze aj "vdaka" narodnemu roamingu mam v horach lepsi signal ako na firemno Orange. Zatial taketo skúsenosti.
janaGT
14.01.09,15:09
No ja som prešla od T-mobilu k O2 a používam O2 Fér aj s číslom v októbri minulého roka a T-mobile osm používala asi 7-8 rokov, som s O2 nad mieru spokojná i ked ten poplatok bol vysoký, cca 650sk, ale sa mi to vrátilo už dávno ked mam sms za 2sk, volania do všetkých sietí 4sk/min, a do O2 po 3 minúte zadarmo :). dlho som mala T-mobile ale už stačilo vydierania. Mala som aj Orange ale to je horor :) Vyskúšala som všetko a s O2 som spokojná nadovšetko :)
presne ako môj manžel, cca 8 rokov bol v T-mobile, teraz v januári prešiel na 02.
alla66
14.01.09,18:26
TM používam 9 rokov,piaty rok využívam " nekonečné volania ",tento rok som chcela k o2,kvôli lacným hovorom a smskám,ale zasa som sa upísala na nekonečno v TM. Ale o2 používam,karta musí :) žiť :), mám Jednotku ( 0,07€ /min.v sieti oper.) a kvôli kamoškám (majú bezvedomie):! zasa živím i tretieho operátora Orange.Tam som využila akciu ,prešla z Primy na Malý Veľký paušál a kúpila telefón za 0,03€. Každý operátor ponúkne dobré "akcie" a bolo by chybou ich nevyužiť:D I tak sa manžel občas hnevá, ak sa mi nedovolá i napriek trom telefónom. Možno, až bude štvrtý operátor, sa to podarí. :D
Fero11
14.01.09,19:54
Ja by som nepodporil ani jedneho operatora, lebo takych zdieracoch ako su oni nebudem zivit, mam sice mobil, ale vyuzivam ho minimum. SMS som pisal asi 5x v zivote a vacsinou volaju mne.
Potom sa cudujeme preco manazery ******* jedny maju polmelonove platy (lebo sa im na nich skladaju taky debilkovia ako sme my a uplne zbytocne, len aby som sa spytal starej, alebo stareho, ci je od bytu 100, alebo 200m a kym pride domov, tak este raz mu zavolam).
(KONZERVATIVEC) :)
alla66
14.01.09,20:12
Nie sme všetci rovnakí. :) Telefonovanie je každodenná záležitosť , napr.vybavovanie po úradoch,lekároch, ( lacnejšie ako cestovanie ), ak máš starších rodičov,tak im prezvoniť, či je všetko v poriadku a nepotrebujú pomoc ,tak isto ak máš päťnásťročné dieťa na internáte,vzdialené desiatky km,tak isto chceš vedieť,ako sa má.To, že volá manžel manželke z obchodu, aké napr. "jogurty" má kúpiť, to je nezmysel, ale i to som bola svedkom, ako celý nákup riadila manželka a vysvetľovala, kde sa čo nachádza. Už mobil zachránil život veľa ľuďom,ktorí ho mali pri sebe.
Fero11
14.01.09,20:30
A jak sa nam fajne zilo 20 rokov do zadu (a nikto mobil nepotreboval) :D
alla66
14.01.09,20:35
Myslím , že teraz sa nám žije ešte fajnovejšie s mobilom. :D
vyr skalny
15.01.09,15:09
Mobil je dnes nutnost ale chodit s tromi to uz je choroba.
alla66
15.01.09,15:45
Dočítal si sa niekde, že chodím s tromi ?
danushka
15.01.09,16:15
Myslím si, že Pomaranč a Téčko sa začali chovať na trhu monopolisticky a už si nevážia zákazníka tak, ako kedysi. Ja ukončením viazanosti zmluvy preto s Pomarnčom končím. Po roku akcie mi telefón odišiel, reklamáciu mi neuznali a teraz ma dobre počúvajte : zoxidoval mi kontakt pod SIM kartou - na čo sa záruka nevzťahuje. Na moju otázku, či je možné, aby sa takéto stalo bežným užívateľským používaním mi povedali, mohla sa tam dostať kvapôčka potu:eek::eek::eek:. No to ma už ale riadne .......!!! Tak im vravím, koľko ma bude stáť zrušenie zmluvy, oni, že na každý viazaný telefón po 12000,- SKK a ja tie telefóny radšej vypnem a budem im platiť holé paušály na dvoch a na tom treťom im v akcii v sieti po pomarančovníkoch od 8,00-18,00 budem vybavovať ešte aj služobné záležitosti. No nech to trafí šľak, ak som si ja ten telefón prepotila !!!
Najbližšie idem do OuTúúút, žiadne viazanosti, po 10 rokoch vernosti Tropické plody opustím.
alla66
15.01.09,16:27
S oxidáciou majú viaceré telefóny problémy, nie je to chyba operátorov (vyskytlo sa to u všetkých),a ani jeden to neuzná. Myslím si,že je to skôr chyba telefónov,nezáleží na značke. Nemusí to byť pot,stačí prísť zo zimy do tepla, alebo ak niekto pracuje vo vlhkom prostredí.
Jurho
15.01.09,16:32
No ja som prešla od T-mobilu k O2 a používam O2 Fér aj s číslom v októbri minulého roka a T-mobile osm používala asi 7-8 rokov, som s O2 nad mieru spokojná i ked ten poplatok bol vysoký, cca 650sk, ale sa mi to vrátilo už dávno ked mam sms za 2sk, volania do všetkých sietí 4sk/min, a do O2 po 3 minúte zadarmo :). dlho som mala T-mobile ale už stačilo vydierania. Mala som aj Orange ale to je horor :) Vyskúšala som všetko a s O2 som spokojná nadovšetko :)

Ja som tiež bol v TM, ale prešiel som k O2, v novembri bol ten poplatok už len 350 Sk, (ono to ide postupne dole.....) a O2 ti aj tak dá 500 Sk za prechod.......

no som neskutočne spokojný,a najmä po tom, čo TM zaviedol tie podľa mňa až protiprávne veci s tými kupónmi......
(že ťa donútia prevolať min. 100 Sk/mes, inak ti prepadne karta....)

takto skutočne volám 15 min/mes, tak zaplatím 60 Sk, a nič viac........

len ma mrzí, že to sem naprišlo už skôr.........a celá širká rodina sme živili po******TM......
danushka
15.01.09,16:33
Tak v tom prípade - zlaté pevné linky. Operátori dávajú svojim zákazníkom nepodarky. Mali by však upozorniť zákazníkov, aby telefonovali s MT v bavlnených rukavičkách a nosili si telefóny v teple...
alla66
15.01.09,16:41
http://www.sme.sk/c/4224500/co-robit-po-zamietnuti-reklamacie-mobilu.html ♥(možno pomôže pregumovanie školskou gumou,ale opatrne.)
danushka
15.01.09,16:54
http://www.sme.sk/c/4224500/co-robit-po-zamietnuti-reklamacie-mobilu.html ♥(možno pomôže pregumovanie školskou gumou,ale opatrne.)
Ďakujem alla66, poriadne som si prečítala záručný list a presne tým, čo si priložil budem argumentovať v ďalšom odvolaní za neuznanie reklamácie. Určite nie som jediná, čo má tento problém.
xxx1341
15.01.09,17:03
orange spokojnosť minimálna ale čo už narobím :-)
pasuliatko
15.01.09,17:16
Ja som tiež bol v TM, ale prešiel som k O2, v novembri bol ten poplatok už len 350 Sk, (ono to ide postupne dole.....) a O2 ti aj tak dá 500 Sk za prechod.......

no som neskutočne spokojný,a najmä po tom, čo TM zaviedol tie podľa mňa až protiprávne veci s tými kupónmi......
(že ťa donútia prevolať min. 100 Sk/mes, inak ti prepadne karta....)

takto skutočne volám 15 min/mes, tak zaplatím 60 Sk, a nič viac........

len ma mrzí, že to sem naprišlo už skôr.........a celá širká rodina sme živili po******TM......

ale O2 im ukradlo velmi vela zákazníkov ;)
seat
21.01.09,19:56
Moja skusenost s orange - 6 rokov spokojnost ale teraz - tri reklamacie nokie 6233 - potretom pokuse mi zohnali nový aj ked uz nie je na trhu - ake bolo ale moje prekvapenie ked som tam nasiel software od tm - stvrta reklamacia mi oznámili že nedokážu chybu odstrániť - dobrý vtip - dokázali zohnať nový telefon a nie su schopný tam dat ich software (typujem že ho má každý malý servisák na SK)