Lucius-IL
13.01.09,23:17
Dobry den,prosim Vas idem otvarat e-shop s elektronikou a neviem ako dobre zacat,myslim tym ako urobit dobru reklamu,myslim ze ta je na zaciatku dolezita,pretoze to nie je obchod na ulici kade ludia chodia ale internetovy obchod.napadlo mi spravit neake letaky...prosim Vas vie niekto aj o neakej inej alternative?alebo poznate neake poratly kt.su casto navstevovane a davaju sa tam reklamy???dakujem za rady...
Filip Glasa
14.01.09,09:20
nájdi si cez google články o SEO, kontextovej reklame, baneroch a podobne.
kockos
18.01.09,11:04
ahoj, neda sa na to odpovedat uplne takto vseobecne .... potreboval by som vediet o tvojom podnikani trosku viac ... reklama alebo komunikacia nie je o tom, ze si urobis nejake letaky a niekde ich rozdas.... ak mas zaujem sa o tom porozpravat podrobnejsie napis mi mail na: kockos(zavinac)gmail.com

PS: urcite ti neuskodi zorientovat sa trosku v problematike, kt. ti odporucil "falap" ... ale dal by som to urobit niekomu, kto je v tom profik, pretoze ty sam nedosiahnes take vysledky ....
kabul
20.01.09,09:40
na letaky skor nemrhaj peniaze a zameraj sa na len reklamu na internete (z reklamy mimo webu nie su dobre vysledky)
Zrejme naj je na slovensku google.
Odporučam dobre zvažiť kto ti bude robit seo. Je totiz vela "expertov" no málo takých ktorý vedia čo robia.