joki666
13.01.09,23:43
Neviem si rady s týmto zadaním. Kto by mi vedel akokoľvek pomôcť budem rád. Najviac problémov mi robí zadanie "známky".
Vďaka
mazanova
14.01.09,09:40
Nechcem otvárať novú tému, rýchlo mi poraďte znak pre novú menu euro? alt???
robin78
14.01.09,09:41
Nechcem otvárať novú tému, rýchlo mi poraďte znak pre novú menu euro? alt???

ctrl+alt+e ;)
mazanova
14.01.09,09:45
srdečná vďaka....
pá pekný deň
robin78
14.01.09,10:34
Neviem si rady s týmto zadaním. Kto by mi vedel akokoľvek pomôcť budem rád. Najviac problémov mi robí zadanie "známky".
Vďaka

No musim povedat, ze to mas velmi zaujimave zadanie, najme v zalozke znamky :D

Ulohu c.1 v liste Znamky mas vyriesenu. Predpokladam, ze s tymi ostatnymi vecami tam problem nie je. Vyzadovalo si to este ulozenie pomocnych udajov do dalsich buniek (nie som si isty, ci sa to bez pomocnych udajov aj da vyriesit jednoduchym vzorcom). Ak tie pomocne udaje nie je zelatelne vidiet, tak tie riadky s tymi udajmi jednoducho schovaj.

Ak by bol este s niecim problem, tak tu napis, niekto iste pomoze. ;)
Marína
14.01.09,11:28
Nechcem otvárať novú tému, rýchlo mi poraďte znak pre novú menu euro? alt???

ctrl+alt+e ;)
Alebo pravé Alt Gr + e
joki666
14.01.09,12:24
Diky moc, ešte taká malá drobnosť. Keď vykonám automatické filtrovanie a následne chcem dalej vykonať rozšírené filtrovanie tak sa mi automatický filter zruší. Čo s tým??
robin78
15.01.09,05:43
Diky moc, ešte taká malá drobnosť. Keď vykonám automatické filtrovanie a následne chcem dalej vykonať rozšírené filtrovanie tak sa mi automatický filter zruší. Čo s tým??

Nedaju sa sucasne pouzit oba sposoby filtrovania na tom istom mieste, cize bud pouzijes jedno alebo druhe. Pripadne pouzijes automaticke filtrovanie, vysledok tohto filtrovania skopirujes na ine miesto a tam trebars pouzijes rozsirene filtrovanie.
joki666
15.01.09,07:37
Nedaju sa sucasne pouzit oba sposoby filtrovania na tom istom mieste, cize bud pouzijes jedno alebo druhe. Pripadne pouzijes automaticke filtrovanie, vysledok tohto filtrovania skopirujes na ine miesto a tam trebars pouzijes rozsirene filtrovanie.

Presne tak to je aj v zadaní, najprv musím použiť automatický filter, a potom rozšírený, skúšal som to na hociktoré miesto, no i tak mi vždy ten automatický filter vypne a aj naopak to nešlo, pritom to chcem mať v tom istom hárku
robin78
15.01.09,08:44
Presne tak to je aj v zadaní, najprv musím použiť automatický filter, a potom rozšírený, skúšal som to na hociktoré miesto, no i tak mi vždy ten automatický filter vypne a aj naopak to nešlo, pritom to chcem mať v tom istom hárku

Drz sa len zadania, pouzijes automaticky filter, vyfiltruje dva zaznamy. Nasledne pouzijes rozsireny filter ktory vytvori novu tabulku na Q10 s identickym zoznamom ako vyfiltroval automaticky filter. Po tejto operacii sa automaticky filter zrusi. Postup zadania si dodrzal. Technicky mozes pouzit automaticky filter opat na povodnu tabulku aby bolo vidiet vysledok bodu 2. Viac s tym nic nenarobis, proste pouzitie druheho filtra na jednom harku zrusi predchadzajuci filter, to uz je vlastnost excelu.