erzet
14.01.09,13:01
Prečo keď otvorím Poradu už dlhšie sa mi v práci objavuje: "Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu." Doma nie.
Kde sa nastavuje štartovacia stránka?:(mimotemy
Stevo5
14.01.09,13:12
Jednoducho si v prehliadači napíš - www.porada.sk
Ak nie si prihlásený tak sa prihlás a túto stránku si odlož medzi záložky - pomocou nej si otvor poradu.
Predpokladám že teraz máš medzi záložkami tú stránku porady, kde si niečo vyhľadával na porade.
erzet
15.01.09,05:44
Mne sa otvorí stránka Porady, ale jej úvodné okienko je: "Upozornenie. Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu."
michelle84
16.01.09,08:26
Tak skús nanovo zadať do domovskej stránky v nastaveniach www.porada.sk. Možno má v pamäti zafixovanú túto stránku, tak ju treba obnoviť.
Chobot
16.01.09,08:50
Mne sa otvorí stránka Porady, ale jej úvodné okienko je: "Upozornenie. Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu."

A ako otváraš poradu? Máš urobenú záložku, či vyberieš link z rolovacieho okna?

Lebo táto formulka znamená, že v minulosti si niečo vyhľadával na porade (stačí, keď si dal "Nové príspevky") a vtedy ti vyhľadalo nové príspevky (v stavovom okne ja napr. takáto adresa:"http://www.porada.sk/search.php?searchid=7163266").

Po čase ale tento výsledok vyhľadávanie (searchid=7163266) je vymazaný, preto keď dáš otvoriť tú istú stránku, teda zadáš tú istú adresu, tak ti napíše, že nič nenašiel. V stavovom riadku alebo v záložke musíš mať odkaz na hlavnú stránku porady www.porada.sk, vtedy sa ti zobrazí úvodná stránka porady.

Všimni si, keď si otvoríš poradu a zobrazí ti tvoju hlášku, akú máš v stavovom riadku adresu.;) Určite tam nemáš len www.porada.sk, ale za tým máš ešte niečo iné.
erzet
16.01.09,13:15
A ako otváraš poradu? Máš urobenú záložku, či vyberieš link z rolovacieho okna?

Lebo táto formulka znamená, že v minulosti si niečo vyhľadával na porade (stačí, keď si dal "Nové príspevky") a vtedy ti vyhľadalo nové príspevky (v stavovom okne ja napr. takáto adresa:"http://www.porada.sk/search.php?searchid=7163266").

Po čase ale tento výsledok vyhľadávanie (searchid=7163266) je vymazaný, preto keď dáš otvoriť tú istú stránku, teda zadáš tú istú adresu, tak ti napíše, že nič nenašiel. V stavovom riadku alebo v záložke musíš mať odkaz na hlavnú stránku porady www.porada.sk, vtedy sa ti zobrazí úvodná stránka porady.

Všimni si, keď si otvoríš poradu a zobrazí ti tvoju hlášku, akú máš v stavovom riadku adresu.;) Určite tam nemáš len www.porada.sk, ale za tým máš ešte niečo iné.
No tam bola zrada. Ja som otváral poradu z rolovacieho okna a tam bolo vyhladávanie. také jednoduché. Ďakujem.