michaela0625
14.01.09,21:22
Chcela by som poprosit o radu. Chcem si zalozit obchod a dovazat tovar z Anglicka. Ked nenakupujem z velkoskladov, ale v normalnom obbchode, vystavia mi fakturu aj tam?? Pri nakupeni oblecenia? Alebo pri danovom zuctovani mi bude stacit blocik, kde bude jasne napisane mnozstvo a cena nakupeneho tovaru, ktory budem dalej predavat vo svojom obchode??? Dakujem za radu.
Marianna01
15.01.09,07:08
Chcela by som poprosit o radu. Chcem si zalozit obchod a dovazat tovar z Anglicka. Ked nenakupujem z velkoskladov, ale v normalnom obbchode, vystavia mi fakturu aj tam?? Pri nakupeni oblecenia? Alebo pri danovom zuctovani mi bude stacit blocik, kde bude jasne napisane mnozstvo a cena nakupeneho tovaru, ktory budem dalej predavat vo svojom obchode??? Dakujem za radu.

Stačí Ti aj doklad z ERP, ale ako píšeš, musí byť jasná špecifikácia názvu tovaru, jednotkovej ceny, počet kusov. Všetko, čo by aj "normálna" faktúra mala mať. (mimochodom, aj doklad z ERP je faktúra)
Filip Glasa
15.01.09,12:55
akurát ak si platca DPH, tak si DPH z bločku zo zahraničia neuplatníš.
Marianna01
16.01.09,06:34
akurát ak si platca DPH, tak si DPH z bločku zo zahraničia neuplatníš.

myslím, že otázka sa netýkala DPH.
ariame
17.01.09,01:53
ahojky...vysvetlite mi to s tym dph prosim..

taktiez planujem nakupit urcity tovar v ang. a predavat t na svk..ako je to s dph?
Dáša_
17.01.09,06:47
ahojky...vysvetlite mi to s tym dph prosim..

taktiez planujem nakupit urcity tovar v ang. a predavat t na svk..ako je to s dph?

A si plátcom dph na sk?