andyt
15.01.09,07:14
Dobrý deň prajem,

možno prichádzam so zvláštnou otázkov, pretože sa to týky vedenia českého účtovníctva.
Konateľ SK sa rozhodol, že si v čechách založí SRO, k čomu aj došlo a chce aby som mu viedla aj české účtovníctvo, aby si nemusel zháňať účtovnú firmu v čechách atd., Priniesol mi aj zákon o účtvníctve českého apod.
Ja sa do toho nechcem vôbec púšťať, kedže viem čo by to asi všetko obnášalo a teraz hľadám nejakú vhodnú formu ako mu to vysvetliť,ale pre dtým som sa rozhodla, že ak niekto ( ak vôbec máte ) nejakú skúsenosť napíšte mi prosím.

Ja som vám za každú odpoveď veľmi vďačná.

Prajem vám krásny deň.... a vopred veľmi pekne ďakujem.
karin65
15.01.09,06:50
Robim SK firmu, ktorá má organizačnú zložku v ČR. Čo v skratke znamená, že za organizačnú zložku musim viesť účtovníctvo podľa pravidiel v ČR. Majiteľ mi kúpil účtovný program, a momentálne ma nenapadá rozdiel medzi slovenským a českým účtovaním, okrem účtovania leazingu a miernych rozdielov v zákone o dani z príjmov. Ak máš vytvorené podmienky, nebála by som sa ísť do toho.
andyt
15.01.09,10:03
Robim SK firmu, ktorá má organizačnú zložku v ČR. Čo v skratke znamená, že za organizačnú zložku musim viesť účtovníctvo podľa pravidiel v ČR. Majiteľ mi kúpil účtovný program, a momentálne ma nenapadá rozdiel medzi slovenským a českým účtovaním, okrem účtovania leazingu a miernych rozdielov v zákone o dani z príjmov. Ak máš vytvorené podmienky, nebála by som sa ísť do toho.

ďakujem za odpoveď .. tak popremýšľam.. ale ako píšete že nevidíte nejaké zvláštne rozdiely, tak snáď to teda nakoniec nebude nejaky veľky problém...
Prajem príjený den
matulik 27
09.09.13,07:01
ahoj, ja mam tiez ten problem, ako si si nakoneic s tym poradila? naucila si sa to?