erik tkacik
15.01.09,09:09
Dobrý den chcem poradit v oblasti financii,chcem si otvorit autoumyvarku,mam priestory,len mi chybaju financie.Kam sa obratit,aby to nebolo likvidacne?D akujem
kori
15.01.09,08:20
ťažko takto odpovedať keď nepoznám detaily. je potrebné vedieť či si FO alebo sro ako dlho funguješ, aké máš predchádzajúce obchodné výsledky, aký objem potrebuješ, koľko máš vlastných zdrojov akú predstavu máš o mesačných splátkach, čo všetko potrebuješ ešte financovať...vo všeobecnosti - existujú spoločnosti, ktoré ti financovanie zabezpečia v bankách, lízingovkách alebo alternatívne aby si nemusel behať ty a niekedy ich kontakty sú rozhodujúce.
erik tkacik
15.01.09,10:56
momentalne si este len vybavujem zivnostensky list,takze vlastne este nefungujem.ja som zamestnany a moj prijem cca 50tis mesacne by pokryl mesacne splatky.toto vsetko vybavujem pre manzelku,ktora stratila zamestnanie.moje vlastne zdroje su nepostacujuce na spustenie prevadzky,preto hladam iny zdroj.pocul som o fonde fondov.
slavka124
27.07.10,06:28
viem, že je to stará téma ale predsa. nerozmýšľal si nad podporou z úpsvar- szčo na začatie živnosti dávajú 3092,16 €. na začiatok slušné, nie?