bianka117
15.01.09,13:26
Prosím, chcem si kupit novy televizor, plazmovy som vylučila, priznam sa ze mam na TV do 10 tis. Sk. Zial v oblasti kde byvam je velmi zly signal, este na farebnu oravu mame zosilovač a obraz je ako tak dobry.
Mam šancu mat na nejakom LCD TV dobry obraz?
Dakujem
Chobot
15.01.09,12:40
Prosím, chcem si kupit novy televizor, plazmovy som vylučila, priznam sa ze mam na TV do 10 tis. Sk. Zial v oblasti kde byvam je velmi zly signal, este na farebnu oravu mame zosilovač a obraz je ako tak dobry.
Mam šancu mat na nejakom LCD TV dobry obraz?
Dakujem

AK máš zlý signál, nekupuj LCD. navyše za 10.000 by si si kúpila LCD s uhlopriečkou maximálne do 56 cm.

PRi zlom signále je lepšia klasická TV. Navyše za tú istú cenu máš s väčšou uhlopriečkou a viac funkciami, napr. túto:

http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?pid=77012972
kaps
15.01.09,14:22
Prosím, chcem si kupit novy televizor, plazmovy som vylučila, priznam sa ze mam na TV do 10 tis. Sk. Zial v oblasti kde byvam je velmi zly signal, este na farebnu oravu mame zosilovač a obraz je ako tak dobry.
Mam šancu mat na nejakom LCD TV dobry obraz?
Dakujem
Skús sa informovať o možnostiach príjmu signálu cez stelit, keď je u vás zlý signál. Vtedy môžeš použiť aj LCD. Stojí to cca 10€ mesačne. Ale LCD za také malé peniaze nie je dobrý nápad.
bianka117
16.01.09,07:20
Dakujem za rady.