Zvalik
15.01.09,16:39
Ahojte poraďáci!
Poradte mi prosím! Naša zamestnankyňa chodí na pracovné cesty svojim súkromným autom, ktoré je napísané na manžela. Má naša firma zaplatíť cestnú daň za toto auto? a ak áno, má sa vypísať aj daňové priznanie k dani z motorových vozidiel, alebo stačí len doložiť zaplatený šek! Ďakujem Vám za odpoveď.
Johanka
15.01.09,15:47
ondrejvla
15.01.09,17:32
http://www.porada.sk/t98307-dan-z-mv-2008-tlaciva-a-usmernenia-dr-sr.html

Prosím vás, vám sa niekomu podarilo vpisovať do týchto tlačív? Dnes celé poobedie sa trápim s týmto tlačivom na stránke drsr, ale beznádejne, keď ho vypíšem kompletne a povpisujem aj všetky MV a to ich nie je málo, nemám šancu toto tlačivo ani uložiť do tlačového súboru, keď mi ho uloží a vytlačí, tak vždy prázdne, priamo tlačiť sa nedá a uložiť do súboru - bez šance.
A ešte niečo, aj keď stále vychvaľujem Form Edik, ani tu som nemala šancu, toto tlačivo je nepoužiteľné, nie je možné ho upraviť a jeho vzhľad je ako čiarový kód vo veľkom.
Keď som si klikla na ktorúkoľvek zo stránok na Porade a hľadala tlačivo do ktorého možno vpisovať, tak sa mi to ani raz nepodarilo, všetko je v PDF.
Tweety
15.01.09,17:33
Prosím vás, vám sa niekomu podarilo vpisovať do týchto tlačív? Dnes celé poobedie sa trápim s týmto tlačivom na stránke drsr, ale beznádejne, keď ho vypíšem kompletne a povpisujem aj všetky MV a to ich nie je málo, nemám šancu toto tlačivo ani uložiť do tlačového súboru, keď mi ho uloží a vytlačí, tak vždy prázdne, priamo tlačiť sa nedá a uložiť do súboru - bez šance.
A ešte niečo, aj keď stále vychvaľujem Form Edik, ani tu som nemala šancu, toto tlačivo je nepoužiteľné, nie je možné ho upraviť a jeho vzhľad je ako čiarový kód vo veľkom.
Keď som si klikla na ktorúkoľvek zo stránok na Porade a hľadala tlačivo do ktorého možno vpisovať, tak sa mi to ani raz nepodarilo, všetko je v PDF.
Veď si ho vypíš priamo na stránke DRSR.
ondrejvla
15.01.09,17:36
Veď si ho vypíš priamo na stránke DRSR.

No veď áno, písala som, že som to tam vypísala a nie raz!! Vypísané bolo, vytlačiť sa nedá, uložené do tlačového súboru, ale bez vyplnenia. V čom je chyba?
Tweety
15.01.09,17:41
No veď áno, písala som, že som to tam vypísala a nie raz!! Vypísané bolo, vytlačiť sa nedá, uložené do tlačového súboru, ale bez vyplnenia. V čom je chyba?
Včera som vypísala v pohode, aj vytlačila, ale dnes sa mi nové nepodarilo vytlačiť, asi mali nejakú chybu, je to na zlosť.
ondrejvla
15.01.09,17:52
Včera som vypísala v pohode, aj vytlačila, ale dnes sa mi nové nepodarilo vytlačiť, asi mali nejakú chybu, je to na zlosť.

Hm, veď preto hundrem, fňuk...
Tweety
15.01.09,17:53
Hm, veď preto hundrem, fňuk...
Skús zajtra, ráno múdrejšie večera, viem, že dnes na stránke robili nejaké úpravy. Možno preto to nefungovalo tak, ako malo. Aj ja som to nechala na zajtra. Uvidím.
ondrejvla
15.01.09,17:56
Skús zajtra, ráno múdrejšie večera, viem, že dnes na stránke robili nejaké úpravy. Možno preto to nefungovalo tak, ako malo. Aj ja som to nechala na zajtra. Uvidím.

Ďakujem za radu, pridala som bodík, len ma hnevá, že nie je možné napísať odkaz k nemu, lebo reklama na nejaké... hm, nevpustí do okienka. Nedá sa reklama vypnúť?
durisovad
15.01.09,21:04
Pocula som v rozhlase, ze stranka DRSR bude do pondelka v nejakej prestavbe a preto nebude mozna normalna komunikacia.
Ninna
15.01.09,21:10
No veď áno, písala som, že som to tam vypísala a nie raz!! Vypísané bolo, vytlačiť sa nedá, uložené do tlačového súboru, ale bez vyplnenia. V čom je chyba?
To nás trénujú aby sme dobehli roky keď sa to nemuselo vypĺňať každý rok..:D
ondrejvla
16.01.09,19:48
Už mám problém vyriešený, včera som s pomocou Lenky si stiahla z KROS-u soft daňové priznania, už mám všetko hotové a prichystané na podanie a úhradu.
Tlačivo z FormEdiku už mám opravené, výrobca programu mi okamžite odpovedal na môj problém, ponúkol link na stiahnutie súboru a už mi to funguje aj tam. Takže ak máte niekto tento istý problém, môžete sa ho zbaviť riešením, ktoré pomohlo aj mne.
ylenia
18.01.09,17:16
Ahojte poraďáci!
Poradte mi prosím! Naša zamestnankyňa chodí na pracovné cesty svojim súkromným autom, ktoré je napísané na manžela. Má naša firma zaplatíť cestnú daň za toto auto? a ak áno, má sa vypísať aj daňové priznanie k dani z motorových vozidiel, alebo stačí len doložiť zaplatený šek! Ďakujem Vám za odpoveď.
ak zamestnanec vypláca zamestnancovi cest. náhrady za použitie vozidla, ktorého držiteľom nie je zamestnanec, vozidlo nepodieha DMV/vzťahuje sa to aj na manželov/