Vika26
15.01.09,19:40
V praci si odpracujeme tri dni v tyzdni,ostatne dva dni nam platia 60% platu. tento stav nam ma trvat dva mesiace..nepodpisovali sme ziadne papiere, stymto nas oboznamili len ustne..nezaujima ich ci stym suhlasime alebo nie.. v tomto rpipade to nevychadza ani minimalna mzda. chcela by som vediet, ak dam vypoved z dovodu zlych platovych podmienok,ci mam narok na odstupne? vo firme pracujem tri roky.. co sa stym da robit? dakujem za odpoved
Chobot
15.01.09,22:44
V praci si odpracujeme tri dni v tyzdni,ostatne dva dni nam platia 60% platu. tento stav nam ma trvat dva mesiace..nepodpisovali sme ziadne papiere, stymto nas oboznamili len ustne..nezaujima ich ci stym suhlasime alebo nie.. v tomto rpipade to nevychadza ani minimalna mzda. chcela by som vediet, ak dam vypoved z dovodu zlych platovych podmienok,ci mam narok na odstupne? vo firme pracujem tri roky.. co sa stym da robit? dakujem za odpoved

Máte vo firme odbory alebo zástupcu zamestnancov?
Vika26
17.01.09,11:34
odbory vo firme nemame,zastupcov sice hej ale oni to neriesia
Chobot
17.01.09,23:28
odbory vo firme nemame,zastupcov sice hej ale oni to neriesia

Z toho čo si popísala, to vyzerá tak, že zamestnancom vyplácajú neoprávnene 60% platu, mali by platiť náhradu vo výške priemerného platu. Tzn, že nedostávaš celú výplatu, teda zamestnávateľ ti nevyplatiť časť platu. Toto je dôvod na okamžité skončenie PP, pokiaľ zamestnávateľ mešká s vyplatením výplaty alebo jej časti 15 dní po riadnom termíne výplaty. V prípade takého skončenia PP máš nárok na náhradu vo výške 2 mesačného platu (tu sa nohovorí o odstupnom, lebo to nie je odstupné, ale náhrada platu za 2 mesiace).

Ak to ale prakticky urobíš, s veľkou pravdepodobnosťou ti zamestnávateľ nielenže nevyplatí tú náhradu, ale ti nedá ani plat za posledný mesiac a budeš sa musieť o to súdiť. Tak je to na tebe, či máš na to, aby si sa so zamestnávateľom súdila. Výsledok súdneho sporu je neistý a môžeš ho aj prehrať.