rivall
16.01.09,06:27
Ahojte, chcem sa spytat na odvody po novom. Som zivnostnikom od 2.1.2009 (cize par dni) a z kazdej strany pocuvam rozne informacie o tom, ze sa odvody budu platit po novom a pod. Mam v tom riadny chaos.

Co je na tom pravda? Viem, ze ako zivnostnik si musim prvy rok platit zdravotne poistenie. Bude sa tato suma menit? Ak ano tak na kolko?

dakujem

Igor
Anja111
16.01.09,05:33
Ahojte, chcem sa spytat na odvody po novom. Som zivnostnikom od 2.1.2009 (cize par dni) a z kazdej strany pocuvam rozne informacie o tom, ze sa odvody budu platit po novom a pod. Mam v tom riadny chaos.

Co je na tom pravda? Viem, ze ako zivnostnik si musim prvy rok platit zdravotne poistenie. Bude sa tato suma menit? Ak ano tak na kolko?

dakujem

Igor
Od 1.1.2009 sa platí do ZP min. 41,37 €, (za január najneskôr do 8.2.2009)...
STRELEC
16.01.09,05:45
Igor - cez vyhľadávanie nájdeš prakticky ku všetkému, čo v začiatkoch potrebuješ už témy rozobraté, samozrejme Teba budú zaujímať len tie časovo aktuálne, "čerstvé" :).
Do vyhľadávača musíš dať ale to , čo Ťa zaujíma, čo najkonkrétnejšie. Zadal som teraz pre zaujímavosť vyhľadávať podľa slova "živnostník" .... to sa nedá. Skús koľko Ti vyhodí tém :):)