deod
16.01.09,07:34
Dobry den, prosim vas vedel by mi niekto poradit, kde na internete si mozem najst bodovanie diagnoz pre potreby invalidneho dochodku? Dakujem.
ivuska1212
16.01.09,06:42
Najdes si to v prilohe č. 4 k Zákonu č.461/2003 Z.z.
bianka117
16.01.09,07:02
Ja som bola na prehodnotení zdravotného stavu, ked som prišla uz mali napísanu správu, ze mi znižujú cely inv.dôchodok na čiastočny, myslim ze si ani nečítali lekárske správy, lebo zdravotny stav sa mi nezmenil, tak sa ma opytali ako sa cítim, ked som povedala ze zle, tak doktorka hovorí, ked sa začala hrabať v papieroch, že no zdravotny stav je oproti minulému rovnaky, nemám ako podložiť to zníženie, tak nechame jej cely, a tá zapisovateľka hovorí, tak mám to vymazať? nie že to budem písať potom odznova. Tak aspon vidíte ako to funguje. Robia si z toho hokej. Priznam sa že som nehrala žiadne divadlo, všetko mali v zdravotnej dokumentácii, este sa ma opytali čo na to hovorim, ked mi ho znížia, a ja že tak o tom tu ja asi nerozhodujem.
bianka117
16.01.09,07:04
Inak to je dobry nápad zistit si bodovanie diagnoz, ja som si to tiez pozrela, môhla ma zaradiť len na 45%, ale aj na 70% čo je stále čiastočny, ale aj nad 70% je tam presne popísané ako tazkosti musíš mať.