wolfbiker
16.01.09,10:51
zdravim....1)
potrebujem poradit...riesim problem...a teda-chcem si zalozit internetovu poradnu teda vsetko co by sa tykalo elektroniky...cize skusenosti z vyrobkami a podobne...pretoze viem ze ked si ludia kupuju napriklad novu telku v kamennom obchode tak im predavac nie vzdy dobre poradi....z vlastnej skusenosti viem ze niekedy predavaci radia podla toho aky druh tovaru je na sklade alebo podla toho s ktoreho tovaru maju bonusy k platu ....cize moja stranka by bola proste taka kopka informacii ...chcel by som spravit nieco co tu este nebolo ....proste aby tam bolo vsetko co sa tyka vyrobkov minulosti pritomnosti ale aj nove vyrobky na trhu a vysvetlenie vyrazov co sa tyka elektro. aby ludi prestali oblbovat vyrazmy ktorym sa aj tak nerozumeju....
2)na tejto stranke by som chcel mat aj nejake reklamy...len ako to s nimi vlastne je....odkial mam mat odkaz na google?a ako my zan budu platit a kto vlastne?
4)CO VSETKO PRE ...takyto sposob obzivy zariadit?
3)ta stranka by mala fungovat na forme navstevnosti....cize by som chcel nejako zariadit aby bola platena podla navstevnosti...ako a kde to mam zariadit?da sa to vobec?funguje takto napriklad aj pokec?
4)no a najhorsi problem je ze na mojej stranke by som chcel mat testy vyrobkov...ale testy robit nemozem...tolko penazi zas nemam takze ...da sa kopirovat test vyrobku s inej stranky bez toho aby to bolo trestne...???
PROSTE MOJA STRANKA BUDE CENTROM PORADENSTVA...cize tam bude vsetko s inych stranok ...ale aby ludia nemuseli chodit po google a hladat rozne testy tak na mojej stranke by bolo vsetko....JE VOBEC NIECO TAKE MOZNE??? ZA ODPOVED VELMI PEKNE DAKUJEM!!!!!!