adriana126
16.01.09,14:19
Nevie mi niekto poradiť, kde by sa dali poslať fotky mojej dcérky, či by ju nevybrali do nejakej reklamy? ďakujem
Zoltán Kovács
16.01.09,13:21
Nevie mi niekto poradiť, kde by sa dali poslať fotky mojej dcérky, či by ju nevybrali do nejakej reklamy? ďakujem

Skús castingové agentúry. Je ich kopa.

Môj súkromný názor: Neviem pochopiť ambície rodičov, ktorí takto "využívajú" svoje deti na zarábanie. Prečo nedoprajeme svojim deťom kľudné a bezstarostné detstvo?
ALDA
16.01.09,13:44
Nevie mi niekto poradiť, kde by sa dali poslať fotky mojej dcérky, či by ju nevybrali do nejakej reklamy? ďakujem

Pohľadaj na Porade, sú tu aj veľmi zlé skúsenosti rodičov.:mee:

My sme naše vnúčatá dvojíčky odfotili na reklamu mužovej firmy. v BA PK a okolí. Ohlásilo sa veľa záujemcov o malých škorcov, ale čo si cením, syn všetkých odmietol.
adriana126
16.01.09,13:45
Ešte nie som úplne presvedčená, či ich pošlem, nahovára ma na to rodina, vraj je pekná ako dieťatko. Ešte si to asi premyslím.
Zoltán Kovács
16.01.09,13:54
Ešte nie som úplne presvedčená, či ich pošlem, nahovára ma na to rodina, vraj je pekná ako dieťatko. Ešte si to asi premyslím.

Nenechaj sa ukecať rodinou.

P.S. Každé bábo a dieťa je pekné. A najkrajšie pre vlastných rodičov.
adriana126
16.01.09,14:01
Aspoň poznám názor aj ostatných, teraz už viem, že sa nenechám ukecať. Doteraz som sa tým nezaoberala a ani ma nenapadlo, že niekto môže mať aj zlé skúsenosti.
Marína
16.01.09,18:29