haluz33
16.01.09,15:57
Dobry den
ocenil by som Vas nazor na tento moj nacrtok (je to narychlo, tak majte so mnou zlutovanie:))
ta garaz bude ciastocne zapustena v kopceku tak to nebude tak ze si pred okna postavim garaz.Chcem tam mat aj maly obchodik.A aspon nas to oddeli trocha od hlavnej cesty. Projekt som rozmyslal nieco ako bungalow 19(zrkadlovy) alebo alfa 144 ale prave ze som si tu precital vase nazory na to tak som sa rozhodol tu napisat.
ak by ste mali aj nejaky tip na projekt budem velmi rad. Moja predstava domu by mala byt - oddelena kuchyna aj s kuchynskym stolom a spajzou,obyvacka,spalna,detska izba a pracovna.Nejaky mensi satnik, kupelna a vecko a este mala miestnostka na kotol a technicke veci..
Kludne ma tu zkritizujte, pripadne vyvedte z omylu, necham si rad poradit.

dakujem velmi pekne

Stano
haluz33
16.01.09,14:59
neviem kde sa stratila priloha :-(
haluz33
16.01.09,15:01
uz som ju tam vlozil..
m.hladka
16.01.09,15:15
Je tam 5 porozhadzovaných objektov. Nejako by som to zosúladila - pospájala - urobila súvislejšie. Napr. bazén by som posunula smerom k plotu na východ. Garáž a obchod by som dala namiesto prístreška na auto, ktorý by zároveň zakryl bazén z ulice. Nemusí tam každý čumieť. A neviem, či by som nejaký prístrešok na auto robila. Treba sa s tým pohrať, urobiť si model v mierke a poposúvať si, čo a ako by to vyzeralo.
tom_NR
16.01.09,15:58
Zišlo by sa ešte doplniť, kde sa čo nachádza na susedných pozemkoch.
Ale aj tak je tam vzhľadom na rozmer pozemku príliš veľa stavieb...
220870
16.01.09,18:03
Z tohto je to tažké posúdiť.Kadial ide cesta kde je aký plot strom stĺp el. vodo a plyno prípojka, kanalizácia. Vstupná brána vchod do domu . Aký sklon svahu.Niektoré domy sú projektované len na rovinu.
p.mac
17.01.09,10:49
nezavisle od susedov, ak to chces mat takto porozdelovane tak baze posun viac dozadu a terasu, ci altanok daj na juznu stranu...