evelien
16.01.09,16:12
Zamestnavatel daval minuly rok zamestnancom stravne poukazky v hodnote 74 Sk. Zostali mu vsak aj z predminuleho roku 60 Sk poukazky. Chce sa ich zbavit. Mozem ich pouzit s tym, zamestnancovi zvysok doplatim v hotovosti, resp. o to menej mu zrazim zo mzdy?
A este: moze byt stravna poukazka uplne nahradena hotovostou?
Tweety
16.01.09,15:14
Zamestnavatel daval minuly rok zamestnancom stravne poukazky v hodnote 74 Sk. Zostali mu vsak aj z predminuleho roku 60 Sk poukazky. Chce sa ich zbavit. Mozem ich pouzit s tym, zamestnancovi zvysok doplatim v hotovosti, resp. o to menej mu zrazim zo mzdy?
A este: moze byt stravna poukazka uplne nahradena hotovostou?
Poukážky z predminulého roku už určite nie sú platné.
Zoltán Kovács
16.01.09,15:16
A doplním, že takto vyplatená hotovosť podlieha zdaneniu u zamestnanca.
evelien
16.01.09,15:22
dakujem. mam teraz hlavu v smutku. napada vas nejaky sposob, ako ich uctovne zlikvidovat?
Tweety
16.01.09,15:23
dakujem. mam teraz hlavu v smutku. napada vas nejaky sposob, ako ich uctovne zlikvidovat?
Ako škodu 569/213.
liba2
16.01.09,22:55
Zamestnavatel daval minuly rok zamestnancom stravne poukazky v hodnote 74 Sk. Zostali mu vsak aj z predminuleho roku 60 Sk poukazky. Chce sa ich zbavit. Mozem ich pouzit s tym, zamestnancovi zvysok doplatim v hotovosti, resp. o to menej mu zrazim zo mzdy?
A este: moze byt stravna poukazka uplne nahradena hotovostou?
Konzultovať výmenu poukážok za nové s dodávateľom.
Zoltán Kovács
17.01.09,06:53
Konzultovať výmenu poukážok za nové s dodávateľom.

To už ťažko zamenia dva roky staré gastráče za nové.
evelien
17.01.09,09:21
prave som sa dozvedela, ze ich uz fyzicky nemaju. majitelia ich prejedli.
a z coho som uplne nadsena - na december kupili menej stravnych listkov, nez mal zamestnanec narok. vraj predpokladali, ze si bude chciet vycerpat celu dovolenku. chcu dolozit z tych januarovych. tu som uz fakt v koncoch:confused: