beataw
17.01.09,10:48
:) Ahojte! Som tu "skoro" nová a chcela by so sa predstaviť. Volám sa Beata, mám 49 r.:--- a veľmi naliehavo si hľadám prácu. Pracovala som "roky-rokúce" v administratíve a teraz som nezamestnaná a nedarí sa mi nájsť si robotu v regióne Br, alebo BB. Pracujem s počítačom, Wordom, Excelom.... Nevedel by mi niekto poradiť? Nemusí to byť práca v administratíve, ale aj v obchode, banke, na pošte, v štátnej, alebo verejnej správe... Dúfam, že nepatrím už len do šrotu:rolleyes:. Všetkých vás zdravím a želám všetko dobré!!!
arizona
17.01.09,10:14
beataw, vitaj medzi nami. Snáď nájdeš na tejto stránke nejakú inšpiráciu.:)
beataw
17.01.09,20:22
Milá arizona, ďakujem.
michelle84
19.01.09,06:14
Pozeráš si ponuky na internetových stránkach? Je ich dosť, aj keď hlavná je profesia.sk.
beataw
19.01.09,17:40
Ahoj, dík za radu, internet mám zmapovaný od profesie, cez stránky ÚP, topjob, karieru... Samozrejme na množstvo ponúk som poslala moje CV so žiadosťou, ale je to až trápne, neozval sa nik. Preto som sa zaregistrovala na porade, že mi možno niekto poradí ako sa posunúť ďalej. Ďakujem aj tebe že si sa ozval/a.
buchač
19.01.09,18:25
Ahoj, dík za radu, internet mám zmapovaný od profesie, cez stránky ÚP, topjob, karieru... Samozrejme na množstvo ponúk som poslala moje CV so žiadosťou, ale je to až trápne, neozval sa nik. Preto som sa zaregistrovala na porade, že mi možno niekto poradí ako sa posunúť ďalej. Ďakujem aj tebe že si sa ozval/a.


čauko


Skús , ale ................ak Ťa vezmú..namakáš sa !!!!!


http://www.ahold.sk/jnp/sk/ahold/pro_uchazece_sk/zaslete_nam_svuj_zivotopis/index.html



Juraj