tohirjohn
18.01.09,08:46
Moj kamos dostal napad a nevie ci je zrealizovatelny..ponukol som sa, ze mu pomozem tym ze sa opytam Vas tu na porade..ma taky plan, aky sa zvacsa realizuje na jarmokoch,ale kedze teraz nie su a peniaze je zapotreby tak ho napadlo toto..ma v plane nafukat asi 10 balonov a pripevnit ich na polystyren..nasledne nechat ludi hadzat do tych balonov sipky..3 sipky-teda hody za 3 eur-a..ak sutaziaci zasiahne a praskne 2 baloniky ziska 5 eur ak rozbije 3 baloniky vyhra 10 eur..vyzera to jednoducho , ale malokomu sa podari prasknut co len jeden..realizuje to na jarmokoch ako som uz spominal..ide o to, ci to moze robit priamo v ulici napriklad v Bratislave, ked ma nato zivnostenske opravnenie-to ma na zabavne podujatia a akcie kde vyska vyhier nepresiahne 1700 eur-cize to je v pohode..ide o to,ci sa potrebuje ohlasit na nejakom urade aby ziskal potvrdenie ze to moze realizovat na danom mieste a zaroven aby ho teda nespacifikovali policajti a tak..alebo sa moze volne pohybovat po meste bez nejakeho povolenia a staci mu nato mat pri sebe len zivnostenske opravnenie???..budem tu asi do obeda,takze nejake pripadne informacie budem vediet doplnit ak bude treba..dik za reakcie
Zoltán Kovács
18.01.09,08:33
Myslím si, že na to bude potrebovať povolenie z mestských úradov.
Dav
18.01.09,08:34
Doporučila by som mu ísť na mestský úrad, aby si tam pozisťoval, za akých podmienok môže túto činnosť robiť - kde, od-do, poplatok mestu... Veď aj za predajné miesto na jarmoku sa platí.
tohirjohn
18.01.09,09:29
dik za odpovede..keby niekto este nieco okolo toho vedel hodte info