tritata
18.01.09,12:54
dobry den mam 7 ročneho syna ktoremu aj napriek ustnej hygiene dosť zapacha z ust, ma zopar kazov ktore mu zubna doktorka kvoli mliečnym zubom neodporuča spravit, može mat ten zapach aj zo žaludka uživa dennodenne fukare kvoli slabej astme ale na bolest žaludka sa nestažuje čo to potom može spôsobovat dakujem
ilom
18.01.09,12:17
belanka
18.01.09,15:59
mjej dcérke zapácha z úst hlavne ráno.zápach môže byť aj vtedy,keď sa málo pije.
gabikao
18.01.09,18:45
Syn mal tento isty problem, dlhodobo, ale zuby mal zdrave. Zapach zmizol, ked mu spravne nastavili antialergika a prestal mat upchaty nos hlienom. Ten zrejme sposoboval aj zapach - usudok alergologicky aj moj.
Ak su ale pokazene zuby, tak je velmi pravdepodobne, ze zapach sposobuju oni. Nasa zubna kazy vrta aj na mliecnych.
mimotemyDaj si pozor, pri mliecnych zuboch je aj mala bolest vazna vec, lebo sa zapal velmi rychlo moze dostat k okostnici.
Chobot
18.01.09,19:04
dobry den mam 7 ročneho syna ktoremu aj napriek ustnej hygiene dosť zapacha z ust, ma zopar kazov ktore mu zubna doktorka kvoli mliečnym zubom neodporuča spravit, može mat ten zapach aj zo žaludka uživa dennodenne fukare kvoli slabej astme ale na bolest žaludka sa nestažuje čo to potom može spôsobovat dakujem

Choďte na ORL, nech mu pozrú mandle - môže ísť o hnisavý zápal mandlí, ktorého sprievodným znakom je zápach z úsť.
pasuliatko
18.01.09,19:31
problémy zo žalúdkom alebo helicobakter. ja mávam to iste a zubarka ma poslala na iné vyšetrenia a zistili mi problemy s pankreasom.
BETYS
14.02.09,14:46
Dovodom je nesprávna funkcia vnútorných orgánov.