Wes
18.01.09,13:12
Hladam FO alebo PO z vychodneho slovenska, ktora spracuje podvojne uctovnictvo pre PO.

Koho by ste mi odporucili?
monika021185
20.01.09,13:20
Dobrý deň,
som vyštudovaná ekonómka tiež akreditovaná ministerstvom školstva, spracuvávam jednoduché a podvojné účtovníctvo, mzdovú agendu, výkazy, DPH, tiež poskytujem poradenské služby.
Ak by Ste mali záujem alebo nejaké otázky, kontaktujte ma prosím, moja adresa aducaudit @ centrum.sk
Johanka
20.01.09,13:33
Dobrý deň,
som vyštudovaná ekonómka tiež akreditovaná ministerstvom školstva, spracuvávam jednoduché a podvojné účtovníctvo, mzdovú agendu, výkazy, DPH, tiež poskytujem poradenské služby.
Ak by Ste mali záujem alebo nejaké otázky, kontaktujte ma prosím, moja adresa aducaudit @ centrum.sk
... a prečo nie aj na Porade :) ?
kalibo
21.01.09,11:53
.
kalibo
21.01.09,12:08
Ospravedlňujem sa za predchádzajúcu správu. Trochu mi blbne PC. Chcela som len vyjadriť súhlas s Johankou
Milan Benka
21.01.09,13:21
Dobrý deň,
som vyštudovaná ekonómka tiež akreditovaná ministerstvom školstva, spracuvávam jednoduché a podvojné účtovníctvo, mzdovú agendu, výkazy, DPH, tiež poskytujem poradenské služby.
Ak by Ste mali záujem alebo nejaké otázky, kontaktujte ma prosím, moja adresa aducaudit @ centrum.sk

To ministerstvo školstva akredituje ekonómov ?
Johanka
21.01.09,14:20
To ministerstvo školstva akredituje ekonómov ?
... a my snívame o zmene v Živnostenskom zákone :).
kalibo
21.01.09,16:48
Tá akreditácia ministerstvom školstva, nemyslela dotyčná len rekvalifikačný kurz účtovníctva? Takých tzn. rýchlokvasených účtovníkov je v každom meste hŕba.
anicka111
01.02.09,17:11
Zdravím, ekonómov(účtovníkov),či firiem je veľa. Záleží na cene a kvalite. Aj ja sa k nim hlásim. No myslím si, že by ste mali uviesť mesto, východ je široký pojem.