Pantarhei
17.01.09,14:09
moju orchideu trapia červiky, su asi 0,5 - 1 cm veľké, priesvitne,tenké a neviem sa ich zbavit, uz som orchideu niekoľkokrát presadzala, do novej zeminy, do kory, dala som úplne nový črepník, korene som podľa rady posypala mletou škoricou a po pár mesiacoch sa zasa objavili :(. Neviem ako sa ich zbaviť. Neviem mi niekto pomôcť? Ďakujem
Pantarhei
18.01.09,13:14
moju orchideu trapia červiky, su asi 0,5 - 1 cm veľké, priesvitne,tenké a neviem sa ich zbavit, uz som orchideu niekoľkokrát presadzala, do novej zeminy, do kory, dala som úplne nový črepník, korene som podľa rady posypala mletou škoricou a po pár mesiacoch sa zasa objavili :(. Neviem ako sa ich zbaviť. Neviem mi niekto pomôcť? Ďakujem
Rozalka
18.01.09,16:30
A túto orchideu si kúpila v zemine?
Všetky orchideje mám "zasadené" do kôry, žiadna zemina.
wegamizi
19.01.09,15:05
Skus k nej zasadit 1 - 2 struciky cesnaku. Takto mne zatial z kvetinacov vsetkych skodcov vyhnalo, nemas s tym co pokazit;)
zena
19.01.09,19:29
Polievaj este menej ako doteraz a nechaj zeminu uplne preschnut. Cervickovia sa stratia,vsetko je to len nadmernou vlhkostou.Viem o com hovorim,len nedavno som sa ich takto zbavila
Pantarhei
21.01.09,07:03
je tam aj trošku zeminy....niektoré som kúpila v botanickej záhrade, tak som ich nechcela hneď presádzať