janus222
18.01.09,15:56
Dobry večer, chcela by som sa spýtať niekoho kto dostal príspevok na začatie samostatne zárobkovú činnosť od upsvar, ako u neho prebiehala nasledne kontrola na čo použil tento prípevok... musel byt použitý presne na to ako to bolo rozkalkulované v podnikateľskom zámere? a mal to podložené len registračnými listkami alebo aj cez kúpne zmluvy.
Chcela by som vediet ako celkovo kontrola z upsvar prebiehala
Dakujem:)
veronikasad
18.01.09,17:56
Dobry večer, chcela by som sa spýtať niekoho kto dostal príspevok na začatie samostatne zárobkovú činnosť od upsvar, ako u neho prebiehala nasledne kontrola na čo použil tento prípevok... musel byt použitý presne na to ako to bolo rozkalkulované v podnikateľskom zámere? a mal to podložené len registračnými listkami alebo aj cez kúpne zmluvy.
Chcela by som vediet ako celkovo kontrola z upsvar prebiehala
Dakujem:)
Príspevok môžeš použiť len na položky uvedené v podnikateľskom pláne. Ak sa jedná o hmotný majetok, jeho cena nesmie presiahnúť 30 tis. sk/do 31.12.08/, musí byť nový, nie použitý ... Dokladom by mala byť faktúra dodávateľa + doklad o úhrade /bankový výpis alebo príj.pokl.doklad/ alebo doklad z reg.pokladnice, ak bol kupovaný v hotovosti.