Pavol Hantsok
18.01.09,17:49
Hľadám sponzorov na Underground festík v Zlatých Moravciach. Jedná sa o každoročne sa opakujúci festival, ktorý oficiálne pod menom Underground fest(ík) začal 28. decembra 2008 v Zlatých Moravciach. Na začiatku bola návštevnosť 250 ľudí na podzemie MsKs v Zlatých Moravciach tentoraz očakávame návštevnosť okolo 400 ľudí. Nejedná sa o veľké čiastky sponzoringu keďže sa snažíme pozívať nielen známejšie ale hlavne podporujeme neznáme, začínajúce kapelky. Pretože sa nám blíži ďaľší deň kedy otvoríme Podzemie MsKs v Zlatých Moravciach pod názvom Underground fest(ík) hľadáme nových sponzorov. Týmto by som Vás chcel poprosiť ak Vás táto téma zaujala a chceli by ste podporiť takúto akciu ozvite sa prosím na tel. číslo 0907 796 459. Sme 3ja chlapci v rozmedzí rokov 19-26, ktorých organizovanie takýchto koncertov baví pričom sa snažíme maximálne profesionálne realizovať naše predstavy. Podzemie MsKs je veľké zhruba 30x15 metrov s VIP miestnosťou a barom. Povolenia na organizovanie podujatí a predaj občerstvenie máme. Uvítame aj hmotnú podporu v podobe vytlačenia plagátov, vysačiek a podobne. Oslovili sme aj Orange Slovensko pričom ale jednanie s podobnou spoločnosťou nieje záležitosť na jeden deň. Ako som spomínal nepotrebujeme 20, 50 tisícové sponzorské stačí aj málo, niektorí nám dávajú 1000 korún iný 4, 5 tisíc, niektorí dajú káble iný darčeky. Spropagujte svoju firmu v Zlatých Moravciach medzi mladými ľuďmi a podporte prosím aspom malou čiastou kultúru v tomto meste. S pozdravom Pavol Hantšok
Pavol Hantsok
18.01.09,18:09
Ešte ma napadlo. Zatiaľ sme mali kapelky ako ŽeAkoŽe, Gulov Pelech, Agonia, Stres, Chronicka Únava....Máme dohodnuté kapely ako Horská chata, Editor, Grobiani, Sitňan, Hospital Bukra, ....ak Vám niečo tie názvy vravia viete, že sú to kvalitné kapely...