janulka2107
18.01.09,19:23
otvaram si kaviaren , chcem sa niekoho opytat, ako by som si mala viest uctovnictvo...potrebujem na to uctovnicku, alebo ak si zaobstaram nejaky program na uctovanie zvladnem to aj sama??nejaku prax s uctovnictvom mam....ak môzte poradte mi dakujem jana
Zoltán Kovács
18.01.09,18:25
Nie program účtuje, ale človek. ;)

Ak trúfaš na to sama (aj s nejakými skúsenosťami), tak tu na porade určite nájdeš veľa riešení k prípadným nejasnostiam.
ekopo
18.01.09,18:26
Nie program účtuje, ale človek. ;)

.

:D:D:D to poznám
janulka2107
18.01.09,18:34
Nie program účtuje, ale človek. ;)

Ak trúfam na to sama (aj s nejakými skúsenosťami), tak tu na porade určite nájdeš veľa riešení k prípadným nejasnostiam.
pracovala som v jednej firme ako uctovnicka a mali sme program a vsetky veci potrebne k tomu v pocitaci, dala nam to firma. ale teraz si to budem robit sama tak sa chcem spytat, ako k takemu programu pridem...az teraz sa o to zaujimam ked to potrebujem..
Zoltán Kovács
18.01.09,18:36
pracovala som v jednej firme ako uctovnicka a mali sme program a vsetky veci potrebne k tomu v pocitaci, dala nam to firma. ale teraz si to budem robit sama tak sa chcem spytat, ako k takemu programu pridem...az teraz sa o to zaujimam ked to potrebujem..

Trebárs zakúpením. Pozri nasledujúcu tému:

http://www.porada.sk/f46-uctovne-softvery.html
mysimis
18.01.09,18:38
Program si zakúpiš od firmy, ktorú si vyberieš. Na trhu ich je dosť, ale upozorňujem Ťa, že ani jeden program nefunguje tak, že účtuje sám. Musíš mať určité vedomosti a hlavne musíš veľa študovať zákony.
janulka2107
18.01.09,18:42
Program si zakúpiš od firmy, ktorú si vyberieš. Na trhu ich je dosť, ale upozorňujem Ťa, že ani jeden program nefunguje tak, že účtuje sám. Musíš mať určité vedomosti a hlavne musíš veľa študovať zákony.
dakujem kedze som tuto pracu vykonavala viem o com to je...ale dakujem za upozornenie.....
janulka2107
18.01.09,18:42
Trebárs zakúpením. Pozri nasledujúcu tému:

http://www.porada.sk/f46-uctovne-softvery.html
dakujem urcite si to popozeram....pekny vecer
Stefan2005
18.01.09,18:54
...sa chcem spytat, ako k takemu programu pridem...

... no jednoducho si ho kúpiš :)...
A mám dojem, že ak si budeš robiť účtovníctvo len sama pre seba, tak na to nepotrebuješ ani živnosť :rolleyes:.
janulka2107
10.02.09,21:15
... no jednoducho si ho kúpiš :)...
A mám dojem, že ak si budeš robiť účtovníctvo len sama pre seba, tak na to nepotrebuješ ani živnosť :rolleyes:.
ale ja si otvaram bar a hovorim o uctovnictve v tom bare...na jeho prevadzkovanie predsa potrebujem zivnost...