Pezinčan
18.01.09,20:58
Zdravim,
ake mate skusenosti s repasovanim tonerov?
Je to spolahlivy sposob? Alebo sa oplati kupit cely novy toner?
arizona
18.01.09,22:08
Ja nemám dobré skúsenosti. Podľa mńa sa to neoplatí.
Ale možno záleží aj na firme,ktorá ho repasuje.
Ja som za nový.Je spoľahlivý a dlho vydrží.:)
marymka
18.01.09,22:53
No ja tiež nemám dobrú skúsenosť. My sme vo firme mali aj jeden kvalitne repasovaný ,ten vydržal dlho a tlačil dokonca výborne.Ale teraz sme mali dva za sebou je to samsung multifunkčné a tlač po prvých asi 50tich listoch vynecháva, trúsi po papieri farbu je proste úplne na nič. Preto sme sa rozhodli výhradne nové originály. A pre obraz boli repasované od tej istej firmy.
sthruska
19.01.09,08:50
Repas na HP-jet mám bez problémov už nejaký ten rok.
Jozef I
19.01.09,09:01
Repasované sú neporovnateľne lacnejšie, ale o kvalite sa vo väčšine prípadov nedá moc hovoriť. Tlačiť tlačia spočiatku dobre, ale vydržia (podľa mojich skúseností) menej, často mi repasovaná atramentová zaschla (aj po jednom dni netlačenia) , niekedy vytekal samovolne z nej atrament a podobne. Nešlo iba o jednu, ale približne 5-6.. skúšal som aj iné firmy ale efekt bol rovnaký. Myslím, že iba jedna fungovala dobre a v poriadku celý čas. Už kupujem iba originál, aj ked je vraj menej plnený, ako repesovaná náplň, ale môj pocit je, že aj tak vydrží dlhšie a hlavne bez problémov.
Margaréta35
19.01.09,09:05
oplatí sa , na HP nám vydrží oveľa dlhšie
sthruska
19.01.09,10:12
Hm, toner do atramentovej tlačiarne asi nenatrepeš :) Pokiaľ sa pisateľ nepomýlil.
mpca
19.01.09,13:34
Pri HP LaserJet sa oplatí repasovať maximálne 2 krat jednu kazetu. Potom sa z nej vysypáva toner a samozrejme to vidno na výstupoch. Prípadne sú celé strany v odtieni žltej alebo modrej.
Pezinčan
19.01.09,14:26
Hm, toner do atramentovej tlačiarne asi nenatrepeš :) Pokiaľ sa pisateľ nepomýlil.

a kde som ja hovoril o atramentovej tlaciarni?? :) ja som zabudol napisat ze ide o laserovu, ale ja zijem v tom ze toner=laserova tlaciaren, kazeta=atramentova tlaciaren
atka4
19.01.09,17:44
a kde som ja hovoril o atramentovej tlaciarni?? :) ja som zabudol napisat ze ide o laserovu, ale ja zijem v tom ze toner=laserova tlaciaren, kazeta=atramentova tlaciaren
Myslím, že "sthruska"Hm, toner do atramentovej tlačiarne asi nenatrepeš Pokiaľ sa pisateľ nepomýlil.
reagovala skôr na "príspevok 5"Repasované sú neporovnateľne lacnejšie, ale o kvalite sa vo väčšine prípadov nedá moc hovoriť. Tlačiť tlačia spočiatku dobre, ale vydržia (podľa mojich skúseností) menej, často mi repasovaná atramentová zaschla (aj po jednom dni netlačenia) , niekedy vytekal samovolne z nej atrament a podobne. Nešlo iba o jednu, ale približne 5-6.. skúšal som aj iné firmy ale efekt bol rovnaký. Myslím, že iba jedna fungovala dobre a v poriadku celý čas. Už kupujem iba originál, aj ked je vraj menej plnený, ako repesovaná náplň, ale môj pocit je, že aj tak vydrží dlhšie a hlavne bez problémov.
__________________
Zdeno alias Jozef I.
;)