lesja
18.01.09,22:28
Hladame sikovne krajcirky. Sme nova zakazkova vyroba. Moznost prace doma alebo v nasich priestoroch. Praca je narocna, tvoriva, potrebne skusenosti a prax min. 3 roky, ciastocna samostatnost.
arizona
18.01.09,22:02
Len si zabudla napísať,či hľadáš krajčírky v Košiciach,alebo v Bratislave...:confused:
t.betinka
19.01.09,15:17
Zaujíma ma čo sa bude šiť montérky,saka...?Na 1 smenu?
kepipo
23.01.09,21:10
Poznám jednu dobru krajčirku ktorá hladá prácu v Košiciiach ak chceš pošlem tel.čislo
Veronika R
10.02.09,13:35
Moja mama je na invalidnom dôchodku, je vyučená krajčírka, v ktorom meste hľadáte krajčírky.
fatale
18.02.09,14:26
dobrý deň, môžem odporučiť vynikajúcu krajčírku, podmienky spĺňa, ocenila by som viac informácii a kontakt. Ďakujem
anna184
03.03.09,17:35
mam zaujem o blizsie informacie.mam prax 15 rokov,momentalne nezamestnana
Johnyb11
17.04.09,19:25
Sestra je vynikajuca krajcirka a momentalne je na materksej. Urcite by ocenila troska si privirobit. Referencie : pocas skoly vyhrala par navrharskych sutazi a planovala rozbehnuz zivnost. (Stredne Slovensko) Bohuzial prislo dieta a ine problemy...
Ak mas zaujem daj vediet a sprostredkujem vymenu informacii...
ilen1983
14.11.09,19:59
mala by som zaujem o robotu ak je mozne robit doma,o aky druh odevu ide?sijem v podstate doma a vsetko.
wildo
06.12.09,07:56
Mame vazny zaujem manzelka je nezamestnana, ma tri sijacie stroje, rozumie sa šitiu, odpovedzte prosím, dakujem
fedstav
31.01.10,15:34
Som vyučená krajčírka s viac ako 25 ročnou praxou. Mala by som záujem, v závislosti od toho v ktorom okrese hľadáte krajčírku.
anami
21.06.10,12:12
Som vyučená krajčírka.Ak je ponuka ešte stále aktuálna mala by som záujem, hlavne vtedy ak by sa to dalo robyť doma.
Som zo Štúrova.
Laco-monter
21.06.10,14:52
Dobré krajčírky robia zákazkovo .

Šiť za pásom je /a aj stále bude /

NEZAPLATENÁ otročina.
deniska24
20.07.10,07:52
je ešte táto ponuka aktuálna? svokra je vyučená krajčírka, má prax v odbore, momentálne je na invalidnom dôchodku a viackrát mi spomínala, že by mala o takúto prácu záujem, pokiaľ by bolo možné šiť aj doma, šijací stroj má.dakujem za odpoved.
moniqadekor
22.04.11,08:15
Mám vážny záujem o prácu, som vyučená v textilnom odbore, mám niekoˇkoročnú prax v textilnom podniku, doma mám šijací stroj a veľa šijem
rengie
27.07.11,14:17
Hladam sikovnu krajcirku...s priemyselnymi strojmi..praca je na doma..okolie Ba alebo Sturovo..Nove Zamky...
MiMiToLu
08.08.11,14:30
Dobrý deň,

mám záujem o Vami ponúkanú prácu. Som vyučená v odbore krajčírka, skúsenosti mám.
rengie
09.08.11,06:37
Dobrý deň,

mám záujem o Vami ponúkanú prácu. Som vyučená v odbore krajčírka, skúsenosti mám.

Dobry den.
Mozem poprosit e-mail....aby som vas mohla blizsie kontaktovat.Dakujem.
Prajem krasny den.
F-Alen
10.09.11,18:38
Hladam sikovnu krajcirku...s priemyselnymi strojmi..praca je na doma..okolie Ba alebo Sturovo..Nove Zamky...
Dobrý deň,rada by som s Vami spolupracovala,mám skúsenosti,som živnostníčka.Ďakujem:)
rengie
11.09.11,07:09
Dobry den.
Momentalne sme uz niekoho nasli, ale aj tak vas poprosim o kontakt. Mozem vediet kde sa nachadzate? Dakujem ostavma s pozdravom.
F-Alen
11.09.11,11:33
Dobrý deň,som v Šali,kam mám zaslať kontakt(?),poprosím mailovú adresu aspoň.A chcem sa spýtať čo vyrábate-šijete?Zatiaľ s pozdravom...
Anna Targosova
11.09.11,11:52
Mám dlhoročnú prax v strihaní a šití rôznych druhov dámskej konfekcie. Pracovala som v zahraničí a moja prax je bohatá, chcem vedieť čo šijete, a čím sa zaoberáte.
Anna Targosova
11.09.11,11:54
Chcem vedieť, či je vôbec miesto aktuálne, a kde na sk sa nachádza
Katalin Jozefik
13.09.11,13:58
Hladam sikovnu krajcirku...s priemyselnymi strojmi..praca je na doma..okolie Ba alebo Sturovo..Nove Zamky...
Dobry den prajem !Reagujem na vás inzerát ak je este aktuálny prosim vás dajte mi vediet.Som vyucená krajcirka s praxou 21 rokov .Mám overlock i sijacie stroje .Roky som podnikala v danej profesii .S prianim pekného dna.Dakujem za vasu odpoved
lesja
17.10.11,19:54
Ponuka je znovu aktualna. Ide o pracu pre Bratislavu. Jedna sa o damske odevy.
Moj email lesja@centrum.sk ak mate zivotopis zaslite mi ho prosim tam.
Alebo napiste viacej o sebe.
šikulkaa
01.05.13,09:22
Dobry den.
Momentalne sme uz niekoho nasli, ale aj tak vas poprosim o kontakt. Mozem vediet kde sa nachadzate? Dakujem ostavma s pozdravom.


Dobry den,mala by som vazny zaujem o pracu na doma ako krajcirka vyucena,prax v obore 15 rokov,mam vlastne stroje...napr.priemyselny stroj,stolove stroje,obnitkovacku...atd.mam pozitivny pristup k tejto praci...

tesim sa na Vas kontakt... mail: juraj.a.evka@gmail.com
aknavij
07.01.14,20:35
Hľadám krajčírku zn. detailistka
Si šikovná, precízna, spoľahlivá, máš čo-to odšité (vítané skúsenosti v šití dámskej módy), máš vlastný stroj (podmienkou je aj overlock) a hlavne, chceš sa stať súčasťou handmade značky?

Vážim si dobre odvedenú prácu (ľudsky aj finančne), môžeš pracovať doma, v čase, ktorý Ti vyhovuje, o zákazníkov sa postaráme a po čase môžeš získať trvalé pracovné miesto.
Uprednostňujem žienky z Trnavy, Piešťan a okolia, ale som otvorená všetkým možnostiam
email: milvasik@centrum.sk
Iva
veroll
19.04.15,17:18
Hľadáme šikovnú a spoľahlivú krajčírku pre zákazkové šitie v salóne v Bratislave k rozšíreniu nášho tímu. email: agenturagiovanna@gmail.com tel.0948700223