Marta_B
19.01.09,11:37
Dobrý deň, mám takýto problém: som zaregistrovaná a nemôžem odoslať pridanú novú tému. Stále ma to vyhodí, že nie som prihlásená a otázka sa stratí. Kde robím chybu??
Všetkým vopred ďakujem za odpoveď.
Gabi03
19.01.09,10:59
Postupuj ako pri tejto otázke. Práve si pridala tému. :D
Jara
19.01.09,12:22
Dnes mám celkovo problém s Poradou. Veľmi pomaly mi pracuje a keď som si chcela pozrieť profil novej zadavateľky témy tak mi napísalo, že nemám prístup :confused:. Nezadavateľa témy mi ale profil ukazalo :cool:. No všetko mi ide akosi strašne strašne moc pomaly. Nechce sa pracovať tomu môjmu "compjutru" :)? Veď je len pondelok /možno ho má modrý/ keby bol piatok tak si myslím, že je unavený...:D
Zoltán Kovács
19.01.09,12:26
Dnes mám celkovo problém s Poradou. Veľmi pomaly mi pracuje a keď som si chcela pozrieť profil novej zadavateľky témy tak mi napísalo, že nemám prístup :confused:. Nezadavateľa témy mi ale profil ukazalo :cool:. No všetko mi ide akosi strašne strašne moc pomaly. Nechce sa pracovať tomu môjmu "compjutru" :)? Veď je len pondelok /možno ho má modrý/ keby bol piatok tak si myslím, že je unavený...:D

Kukuč na profil je blokovaný pri nových členov. Ak člen je minimálne 5 dni registrovaný a nemá príspevky sa dá urobiť kukuč.

Pomalosť porady je úmerné tomu koľko ľudí je v jednom čase prihlásený. Nestíha server.....
Jara
19.01.09,12:41
Ďakujem Smith