fatinka
19.01.09,17:32
Ahojte poradaci,chcela by som Vas poprosit, ci mi neviete poradit kde by som sa mohla prihlasit na kurz podvojneho uctovnictva.Som ochotna si viac zaplatit,ale chcem sa naucit tak aby som mohla sama robit klientom alebo firmam uctovnictvo.Mam strednu ekonomicku,ale tam sme sa podvojne ucili sibenickami,a to uz je davno.Som ucitelka a chcela by som si uctovnictvom privyrobit.Dakujem za kazdu radu.Este Vas chcem poprosit aku literaturu si mam zohnat aby som sa do toho dostala.
Rozalka
19.01.09,19:12
fatinka
20.01.09,07:54
svokrinu kuchyna chcem precitat,ale okrem toho by som chcela absolvovat nejaky kurz aby som mala osvedcenie.Da sa naucit podla tej kuchyne uctovnictvo???
Rozalka
20.01.09,18:16
Naučiť nie, ale veľmi veľa pochopiť áno.Držím palce.
ingah
21.01.09,11:31
Dobrý deň, ja som taký kurz absolvovala a som z neho sklamaná /názor väčšiny spolužiakov/, okrem šibeničiek sme nerobili vyše mesiaca nič iné. Pojmy ako súvaha, uzávierka, daň. priz. a pod. sa ani nespomenulo. Že sa naučím aspoň na 100% som ani nedúfala, ale že nám to dá nejakých 5, to neverím ani teraz. Šla som tam aj preto, že sa malo robiť na počítači v mojom programe a bola to taká asi 3 hod. rýchlovka.
Ivenka
21.01.09,12:16
Ja som prešla najprv praxou v závode a potom som sa vrhla na účtovníctvo, ale aj tak sedím na Porade a sedim, a sedim a sedim, a ešte mam okolo seba kopec literatúry. A každý rok takýto čas sa sama seba pýtam, prečo to robím.
Ella
21.01.09,12:26
Akadémia vzdelávania robieva kurzy podvojného účtovníctva. Ja som ho pre oživenie /tiež som staršia absolventka SEŠ/ absolvovala v roku 2005, bolo to asi 70 vyuč. hodín, stál cca 3300 Sk. Nebol síce na počítači, kreslili sme šibeničky, ale podľa mňa bol vcelku dobrý. Pre mňa bolo dôležité, že to bola systematická výuka, nie taká, že keď budem mať čas.........
Ella
21.01.09,12:41
Akadémia vzdelávania robieva kurzy podvojného účtovníctva. Ja som ho pre oživenie /tiež som staršia absolventka SEŠ/ absolvovala v roku 2005, bolo to asi 70 vyuč. hodín, stál cca 3300 Sk. Nebol síce na počítači, kreslili sme šibeničky, ale podľa mňa bol vcelku dobrý. Pre mňa bolo dôležité, že to bola systematická výuka, nie taká, že keď budem mať čas.........
fatinka
21.01.09,17:35
Ahoj prosim ta akademia vzdelavania kde sidli?Nasla som na Groslingovej ako sa to presne vola???
fatinka
21.01.09,17:43
Nemala si problem po tom kurze uctovat na pocitaci,ked si kreslila len sibenicky?
Amucko
22.01.09,12:54
ja som absolvovala kurz cez akadémiu vzdelávanie v MI, cca 70 hod teoria a šibeničky a potom ďalších 38 hodín na PC v programe MK-soft SQL. Tiež mám základy z OA, hoci účtovníčku z teba hneď neurobia, ale určite som sa veľa naučila:) Mali sme skvelú profku
Amucko
22.01.09,13:59
Ahoj, ja som absolvovala kurz cez Akademiu vzdelavania v MI, a som celkom spokojná. Mali sme cca 70 hod teoriu a šibeničky a potom 38 hodín na PC v programe MK-soft SQL? Účtovníčka síce hneď z teba nebude ale veľa mi to dalo:)
fatinka
22.01.09,15:44
Dakujem pekne.
fatinka
22.01.09,15:46
nasla som akademiaconsulting.sk aleboaveeducation.sk,ktore to je???
Zoltán Kovács
22.01.09,16:08
nasla som akademiaconsulting.sk aleboaveeducation.sk,ktore to je???

Je to aveducation.sk
marina8
22.01.09,16:32
skus aj JASPIS v Bratislave
ale neviem ci ucia na PC, treba sa tam informovat
marina8
22.01.09,16:37
ked si das ww.jaspis.sk, tak su tam vsetky informacie, kurz ma akreditaciu MS, je na PC a mas moznost absolvovat pripravny kurz zadarmo, teraz som to pozerala :)))
drzim palce
dida2
23.01.09,20:36
Naťukaj si stránku akademiavzdelavania.sk - po úspešnom absolvovaní dostaneš Osvedčenie o vzdelaní...
Ella
27.01.09,09:39
Nebol s tým veľký problém, dôležité je že lektor vysvetlí súvislosti. Bežne odvtedy účtujem na počítači každý deň. Ja nie som z Bratislavy, takže adresu ti žiaľ neporadím.
fatinka
27.01.09,13:03
Chcem sa este opytat ze tu na porade sa da uctovat v programe monay zadarmo???To je pravda?Nikdy som si to nevsimla.
sixtinka
28.01.09,17:58
Dobry den. Ma prosim niekto skusenosti s agenturou JASPIS?
Teraz vo februari bude kurz JU.
dracica
28.01.09,19:29
mňa by veľmi zaujímalo, ako prebiehajú takéto kurzy a či je niekto schopný po absolvovaní takéhoto kurzu samostatne účtovať
zuzkic
02.02.09,13:13
Dobry den. Ma prosim niekto skusenosti s agenturou JASPIS?
Teraz vo februari bude kurz JU.


ja som si tam robila JU aj PU a bola som veľmi spokojná, je to síce len teória ale s množstvom prakt.príkladov, potom bude už len na tebe a praxi...
thalia13
13.04.11,10:38
Pripajam moju skusenost s agenturou Jaspis - skolenie DPH v ČR lektor Zeleňak - školenie mi nič nedalo, lektor očividne ovláda zákon DPH SR a predpokladá ze ČR je to to isté, bol to iba zabitý čas :(