SMatilda
19.01.09,18:18
Ahojte, môže mi niekto poradiť ako sa dá vyplniť daňové tlačivo cez internet cez portál drsr. Dočítala som sa že je potrebné Windows xp, Internet explorer a komponet na prácu s dátami v XML a pravdepodobne mi tento chýba. Ako k nemu prísť. Ďakujem a príjemný večer
domenico.office
20.01.09,10:17
Ja mám Windows XP so SP 2 a vypĺňať tlačivá mi ide aj v Exploreri, aj v Mozille. Netreba žiadne komponent. Takže zrejme doplniť XP o Servis pack 2.
veronikasad
20.01.09,12:56
Ahojte, môže mi niekto poradiť ako sa dá vyplniť daňové tlačivo cez internet cez portál drsr. Dočítala som sa že je potrebné Windows xp, Internet explorer a komponet na prácu s dátami v XML a pravdepodobne mi tento chýba. Ako k nemu prísť. Ďakujem a príjemný večer
tlačivá DP si môžeš bezplatne stiahnúť aj zo stránky www.kros.sk (http://www.kros.sk)
SMatilda
20.01.09,13:46
Ďakujem pekne za radu skúsim to rozšírenie o SP 2 lebo som cez Mozillu robila DP MV ale tlač bola na pol strany. Som síce z generácie čo sa v škole učila že sú aj nejaké počítače a to bolo asi tak všetko ale moja vzdelaniachtivosť ma prihnala do všetkých možných kurzov a tak si dokážem mnohokrát poradiť až prekvapím samu seba. A keď si neporadím nebojím sa spýtať lebo -veď nás to v škole neučili.
Zoltán Kovács
20.01.09,13:57
Aj SP 3 už je na svete pre WIN XP.
SMatilda
20.01.09,15:47
Áno stiahla som si verziu SP 3 lebo mi to web Microsoft Update ponúkol a nič ale dočítala som sa že do 25 robia na drsr serveri nejaké úpravy takže uvidím.
veronikasad
20.01.09,16:14
Áno stiahla som si verziu SP 3 lebo mi to web Microsoft Update ponúkol a nič ale dočítala som sa že do 25 robia na drsr serveri nejaké úpravy takže uvidím.
nerobim reklamu KROSU, ale vyskúšaj ich bezplatný SW na DP, robí sa s ním dobre, akurát výpis z daňového priznania pre SP je z r.2007
rodina1
15.07.09,10:17
Dobrý deň, dúfam, že nebudem mimotemy Pokúšam sa na stránke daňového riaditeľstva vyplniť a následne vytlačiť tlačivo "Prehľad o zrazených a odvedených preddavkoch ..." ako aj tlačivo DP DPH. Tlačivá sa mi podarí krásne vyplniť, ale keď si dám Tlač tak ma to hodí na akúsi :):rolleyes::cool:-ovskú stránku a vôbec mi nejdú vytlačiť. Adobe Reader mám verziu 9. Neviem, kde môže byť pes zakopaný.:( Pomôže mi niekto?:confused: Ďakujem. :mee:
Ešte by som doplnila, že na ostatných stránkach mi PDF súbory idú otvoriť. Problém je len na stránke daňového riaditeľstva.
atka4
15.07.09,10:44
k prísp. "8"
Mne to niekedy robí problém, keď nemám pred zadaním tlače otvorený Adobe.
Takže ho spustím a až potom zadávam tlačiť....
rodina1
15.07.09,10:58
k prísp. "8"
Mne to niekedy robí problém, keď nemám pred zadaním tlače otvorený Adobe.
Takže ho spustím a až potom zadávam tlačiť....
Ďakujem za radu. Vyskúšala som, ale aj tak to nefunguje:mee::confused: Som z toho jeleň:D Predtým mi to vôbec nerobilo, až teraz. Takže budem musieť skúšať, čo tomu vôbec je:cool: Ešte raz ďakujem.
Dáša_
15.07.09,11:03
Dobrý deň, dúfam, že nebudem mimotemy Pokúšam sa na stránke daňového riaditeľstva vyplniť a následne vytlačiť tlačivo "Prehľad o zrazených a odvedených preddavkoch ..." ako aj tlačivo DP DPH. Tlačivá sa mi podarí krásne vyplniť, ale keď si dám Tlač tak ma to hodí na akúsi :):rolleyes::cool:-ovskú stránku a vôbec mi nejdú vytlačiť. Adobe Reader mám verziu 9. Neviem, kde môže byť pes zakopaný.:( Pomôže mi niekto?:confused: Ďakujem. :mee:
Ešte by som doplnila, že na ostatných stránkach mi PDF súbory idú otvoriť. Problém je len na stránke daňového riaditeľstva.

u mna sa vyskytol problém, ked som mala nainštalovanú vyššiu verziu adobe, ako systém požadoval. Teraz mam tuším 8 a ide to v pohode.
tuta
15.07.09,11:08
Mne robí problém, keď idem cez mozillu, ale keď používam internet explorer tak je po probléme. Podotýkam, že mám Vistu v starom systéme XP som tiež nemala problém.
rodina1
15.07.09,11:49
Ďakujem Vám všetkým za radu. Asi si budem musieť teda nainštalovať nižšiu verziu.:mad:
rodina1
16.07.09,04:32
u mna sa vyskytol problém, ked som mala nainštalovanú vyššiu verziu adobe, ako systém požadoval. Teraz mam tuším 8 a ide to v pohode.
Tak som si nainštalovala verziu 7 a ide mi to už v pohode. :--- Ďakujem.
Melnick
04.01.10,13:48
Toto ste už zažili ?????
Je iba 4.1.2010 a na internete sú tlačivá na vyplnenie DP za rok 2009. Ja som takáto :eek::eek::eek: a :D:D:D môžem odovzdať prvé 2 priznania.:---:---:---

http://www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p/kcxml/04_Sj9SPykssy0xPLMnMz0vM0Y_QjzKLN4h3cgTJgFhABlTAW9 _XIz83VT9AvyA3otzRUVERAEVd9Yg!/delta/base64xml/L3dJdyEvUUd3QndNQSEvNElVRS82XzBfQkw!
Zita5
04.01.10,13:55
Toto ste už zažili ?????
Je iba 4.1.2010 a na internete sú tlačivá na vyplnenie DP za rok 2009. Ja som takáto :eek::eek::eek: a :D:D:D môžem odovzdať prvé 2 priznania.:---:---:---

http://www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p/kcxml/04_Sj9SPykssy0xPLMnMz0vM0Y_QjzKLN4h3cgTJgFhABlTAW9 _XIz83VT9AvyA3otzRUVERAEVd9Yg!/delta/base64xml/L3dJdyEvUUd3QndNQSEvNElVRS82XzBfQkw (http://www.drsr.sk/wps/portal/%21ut/p/kcxml/04_Sj9SPykssy0xPLMnMz0vM0Y_QjzKLN4h3cgTJgFhABlTAW9 _XIz83VT9AvyA3otzRUVERAEVd9Yg%21/delta/base64xml/L3dJdyEvUUd3QndNQSEvNElVRS82XzBfQkw)!


Vytešuj sa pomaličky, mňa to neteší , lebo by som potrebovala editovateľné , aj napr. Daň z MV .A také ešte nie sú .:o
Melnick
04.01.10,13:58
Zitka sú... práve som vyplnila a vytlačila.:eek:
Jarka 1
04.01.10,14:03
Zitka sú... práve som vyplnila a vytlačila.:eek:


A fičia úplne bez chyby? Pri DzMV sme už zistili, že nesprávne tlačí potvrdenie o podaní. Dík za odpoveď.
ondrejvla
31.01.10,19:16
Prosím vás, viete mi niekto poradiť, kde nájdem tlačivo Výpis z daňového priznania za rok 2009? Už som prelúskala kade-tade, ale zatiaľ som nenašla.
Vopred ďakujem.
mysimis
31.01.10,19:18
Prosím vás, viete mi niekto poradiť, kde nájdem tlačivo Výpis z daňového priznania za rok 2009? Už som prelúskala kade-tade, ale zatiaľ som nenašla.
Vopred ďakujem.

Tu si ho môžeš stiahnuť: http://www.socpoist.sk/491/1226s
miškova
31.01.10,19:20
tiež ma občas nepocuva prehladač, ked vyplnujem tlačiva na stranke danového uradu. Ak vsak potrebujete vypisat danové priznanie k dani za MV a danové priznanie k dani z prijmov A a B, dobrý je aj bezplatný program od firmy Kros. Na ich stránke v záložky produkty, sa dá stiahnut bezplatný program, ktorý dosť ulahcí pracu.
ondrejvla
31.01.10,19:21
Tu si ho môžeš stiahnuť: http://www.socpoist.sk/491/1226s

Ďakujem, práve som ho našla aj ja, hľadala som medzi daňovými tlačivami;)
Dana 22
20.02.10,10:08
Mám problém s tačou - netlačí diakritiku všetky písmená - napr. ť,ľ, ALE NAPR. á,í,ž mi tlačí.Verzia addobe je 7.

Údajne vraj je v rograme nastavená angličtina?
babi2
09.03.11,07:45
Teraz som si všimla, DPH za 1.2011 som vypĺňala na DRSR a na Potvrdení o podaní, je uvedené zdaňovacie obdobie 2011, čiže žiadne 01/2011. Aj Vy to tak máte? Dúfam, že niekedy z toho nevznikne problém. Skúšala som teraz vyplniť a už to dáva 01/2011
marcelaStanakova
09.03.11,17:23
Vyplňoval dnes niekto tlačivá na novej stránke daňového úradu, vyplňovala som DP typ A a do riadku 56 mi nevpísalo automaticky dvjklikom daň je tam stále 0 aj keď tam mala byť daň, nemal niekto z Vás dnes takúto skúsenosť?
Tweety
09.03.11,17:28
Vyplňoval dnes niekto tlačivá na novej stránke daňového úradu, vyplňovala som DP typ A a do riadku 56 mi nevpísalo automaticky dvjklikom daň je tam stále 0 aj keď tam mala byť daň, nemal niekto z Vás dnes takúto skúsenosť?
Dnes som vypisovala DP A a všetko prebehlo bez problémov.
Anja111
09.03.11,17:33
Tiež som dnes vyplnila DP A na dR SR bez problémov...