JakubKrizan
19.01.09,19:58
Ahojte volam sa Jakub Krizan a chcem od niekoho poradit vypina sa mi pc ake ken vtedy ked hram daku hru tak sa mi vypne asi tak za 20 minut ale ked som len tak na nete tak sa mi nevypne nerozumiem nemam ho ani zavirovani a mam ho ledva 2 roky mozete mi pomoct co mam urobit?
arizona
19.01.09,19:43
A čo tak pozrieť staršie témy?http://www.porada.sk/t95132-vypina-sa-mi-pc.html
JakubKrizan
19.01.09,19:59
no lenze ja mam iny problem mne sa vypina ked hram daku hru inak nie
ekopo
19.01.09,20:15
môže byť prehriatie grafickej karty, nasaď prídavný ventilátor a uvidíš
Stevo5
20.01.09,11:07
Súhlas s ekopo, prídavný ventilátor, a lepšie odvetranie skrinky. Ale píšeš že ho máš už 2 roky, tak by som doporučil aj otvoriť skrinku (najprv odpoj od siete, vytiahni kábel zo zásuvky) a povysávať zvnútra všetok prach, prečistiť chladiče a lopatky ventilátorov.
Pozor na kábliky - poskončení podotláčať všetky konektory a karty v slotoch
marko182
20.01.09,11:21
Ako uz pisali ludia nado mnou, moze to byt prehriatie grafickej karty. Ale takisto to moze byt aj prehriatie procesora prip. chipsetu na zakladnej doske. Ked sa ti to stane najblizsie, tak hned chod do BIOS-u a skontroluj, aka je teplota CPU a chipsetu.
ivoovi
20.01.09,11:25
Suhlasim s Ekopo-m ,ale skor by som vsadil na prehriatie procesora. Ked sa prehrieva grafika tak najprv zacne sekat az ztuhne obraz a potom cely PC. Pripadne stiahni si utilitu na sledovanie teploty na CPU a GPU.
Aku hru hrajes a aku mas konfiguraciu PC?
Ivan
JakubKrizan
20.01.09,12:44
tak dakujem za radu prvi krat idem otvorit skrinku cim narusim nalepku o zaruke ale nevadi ak mi to pomoze cize vycistit prach stade a ventilator vycistit a pomoze to teda?
JakubKrizan
20.01.09,18:30
podarilo sa dakujem velmo pekne za vase mudre radi trvalo mi to do kopi kim som to vycistil a tak asi 2 hodiny aj 30 minut ale nevadi fakt dakujem ze ste mi pomohli
charonme
21.01.09,12:23
mas pocitac v zaruke a na webe sa pytas na riesenie problemu? to mala byt reklamacia s bezplatnou opravou!