Libuša Baranová
07.06.05,13:40
UPOZORNENIE PRED ZADANÍM TÉMY:
č.1 Skúšali ste odpoveď najprv vyhľadať pomocou vyhľadávania?
č.2 Zadávate Vašu otázku (novú tému) v správnej Porade? Napríklad: Ak sa týka téma dani z príjmu, zadávate otázku do Porady s názvom Daň z príjmu? Ak nie, prosím choďte najprv na hlavnú stránku, vyberte si náležitú Poradu a tam zadajte otázku! Ak ste si istý, že ste vybrali správnu Poradu pre Vašu otázku, PROSÍM ZMAŽTE TOTO UPOZORNENIE a môžete napísať otázku - NOVÚ TÉMU.
ondrejvla
07.06.05,11:43
UPOZORNENIE PRED ZADANÍM TÉMY:
č.1 Skúšali ste odpoveď najprv vyhľadať pomocou vyhľadávania?
č.2 Zadávate Vašu otázku (novú tému) v správnej Porade? Napríklad: Ak sa týka téma dani z príjmu, zadávate otázku do Porady s názvom Daň z príjmu? Ak nie, prosím choďte najprv na hlavnú stránku, vyberte si náležitú Poradu a tam zadajte otázku! Ak ste si istý, že ste vybrali správnu Poradu pre Vašu otázku, PROSÍM ZMAŽTE TOTO UPOZORNENIE a môžete napísať otázku - NOVÚ TÉMU.
A toto si nám čo zadala moja?!
anto
07.06.05,11:45
Veľký pracovný zápal, ako ten tmavší občan našej vlasti, ktorý behal s fúrikom - prázdnym a keď sa ho pýtali, prečo behá s prázdnym tak odpovedal, že nemá čas na jeho naloženie ...................
ondrejvla
07.06.05,11:51
Veľký pracovný zápal, ako ten tmavší občan našej vlasti, ktorý behal s fúrikom - prázdnym a keď sa ho pýtali, prečo behá s prázdnym tak odpovedal, že nemá čas na jeho naloženie ...................
Anton, ty máš vždy správny postreh na správnom mieste!!
A tí tvoji panáčikovia, - nič mi viac nenapraví náladu, keď sa chcem na niekoho rozkričať! Ty by si mal chodiť ako predvoj, keď niekto napíše blbosť, a ja, keď zbadám skackajúceho Antona, už potom vôbec nekričím !
rosemary
07.06.05,12:03
Tonko, ja sa snažím na tých tvojich Tonkov klikať, a nič!
anto
07.06.05,12:06
Teraz hlásili, (v rozhlase) že máme dnes deň daňovej slobody, počuli ste to?, preto neplaťte dnes žiadné dane .............
Zuziana
07.06.05,15:18
Anton, nebudeme dnes........ono si to na nás počká!
ondrejvla
07.06.05,15:25
No chlapec hneď zdvihne náladu! A tie jeho toníčatá...!
Heni
07.06.05,15:29
Anton, ty máš vždy správny postreh na správnom mieste!!
A tí tvoji panáčikovia, - nič mi viac nenapraví náladu, keď sa chcem na niekoho rozkričať! Ty by si mal chodiť ako predvoj, keď niekto napíše blbosť, a ja, keď zbadám skackajúceho Antona, už potom vôbec nekričím !Vlasti, prečo sa chceš hneď rozkričať? nie sme všetci PC-zdatní a WWW-pokročilí, prípadne niekto stlačí enter skôr, ako dočíta... tak si nenič zdravie a počkaj na tých antonových "antoníkov" :D:D:D
anto
08.06.05,14:55
Nič to, že sa niečo nepodarí na počítači, ja mám za chvíľu 60 a ide mi to dobre. Myslím, že preskočím hociktorého mladšieho. Poviem vám, bola to drina...

Teraz priložím niečo romantické pre romantické duše
kukučka
08.06.05,17:26
Niežeby sa mi žiadalo konkurovať Antonovi, skôr si šplhnem poklonou, že
považujem jeho odpovede za profesionálne a patrí medzi naj naj Poradcov! Komu sa chce kričať, mal by si dať nejakú kúru na prečistenie pečene, len prosím nekričať na mňa...som takáto maličká...
Ľudia my máme pod Tatrami takú zimu, že nehodno psa vyhnať. Najradšej by som si dala čiapku ako ten psík
ondrejvla
08.06.05,18:11
Nič to, že sa niečo nepodarí na počítači, ja mám za chvíľu 60 a ide mi to dobre. Myslím, že preskočím hociktorého mladšieho. Poviem vám, bola to drina...

Teraz priložím niečo romantické pre romantické duše
Anton - to nehovor ani zo srandy, že sme rovesníci?!
anto
08.06.05,18:30
No ja neviem koľko si už na tomto svete, ale ja som oslávil svojich 58.
A ďakujem za pochvalu, potešilo ma to. Tiež môžem povedať, že ten psík nemá chybu. Je tu dnes poriadná zima.
babenko1
08.06.05,18:39
a vlastne na čo sa to chce zbierať? verejne? :-)
ondrejvla
08.06.05,19:15
a vlastne na čo sa to chce zbierať? verejne? :-)
Babenko, ešte sme sa nedozvedeli. A - teraz neviem, čo s tým výkričníkom?!
babenko1
08.06.05,19:49
Vlasti... daj aj výkričník aj otáznik, je to tak zaujímavejšie, hihiiiii
ondrejvla
08.06.05,19:54
No ja neviem koľko si už na tomto svete, ale ja som oslávil svojich 58.
A ďakujem za pochvalu, potešilo ma to. Tiež môžem povedať, že ten psík nemá chybu. Je tu dnes poriadná zima.
No tak, my sme fakt rovesníci! A just si dám výkričník!