kubina
20.01.09,08:36
Ahojte poraďáci,
dňa 19.1.09 nám zamestnanec doručil výpoveď podľa par.67 ZP, tým že pracovný pomer chce skončiť k 28.2.09, pretože 1.3.09 nastupuje do nového zamesnania. Nie je mi celkom jasné ako mám postupovať, keďže tu ide o nedodržanie výpovenej lehoty, ktorá mala byť až do 31.3.09. Zamestnávateľ s výpoveďou súhlasí a v pracovnej zmluve nemáme ustanovenú možnosť strhnutia priem.mes.platu pri nedodržaní výpov.lehoty. Ja len neviem či stačí tú doručenú výpoveď podpísať ako prevzatú s tým, že priem.mes.plat nemôžeme strhnúť a PP končí ku dňu 28.2.09. Alebo musím napísať odpoveď
a v nej uviesť, že obe strany sa dohodli na ukonč.PP ku dňu 28.2.09/výpoveď bude dohodou/. Mne sa tá druhá možnosť zdá lepšia.
ivka70
20.01.09,07:44
Pracovnik nemal dorucit vypoved /kde je standardna 2 mesacna vypovedna doba plynuca od prveho dna nasledujuceho mesiaca/, ale mal dorucit dohodu o ukonceni pracovneho pomeru k 28.2. Pokial s tym zamestnavatel suhlasi, nie je problem.

Ja by som mu tu dohodu bud dala napisat alebo napisala a dala podpisat, vtedy na nu dopises suhlas zamestnavatela a je OK.

A ako tu uz bolo x krat vysvetlene: termin vypoved dohodou neexistuje. Je bud vypoved alebo dohoda o ukonceni prac. pomeru.
kubina
20.01.09,08:14
ďakujem za rýchlu odpoveď