tonito
20.01.09,10:32
Zdravim.
Uvazujem o umietneni tohto pridavneho vykurovania v kupelni.Chcel by som ho dat pred vanu a umyvadlo.cca 2-3m.Ma prosim niekto z tymto pridavnym vykurovanim osobnu skusenost.Dakujem za odpovede.
kori
20.01.09,09:53
Ano.ja to am doma.v kupelni ine kurenie nemam. Je to dobra vec ale zainvestuj do dobreho termostatu kde sa da nastavit cas kurenie resp.inteligentnejsie umoznuju nastavit cas kedy chces mat konkretnu teplotu a tym zaciatok kurenia odhadne sám.pocitovo je to dobre hlavne rano a pri vysusani poahy.inak my to máme v byte
Chobot
20.01.09,10:05
Zdravim.
Uvazujem o umietneni tohto pridavneho vykurovania v kupelni.Chcel by som ho dat pred vanu a umyvadlo.cca 2-3m.Ma prosim niekto z tymto pridavnym vykurovanim osobnu skusenost.Dakujem za odpovede.

škoda zadávať novú tému, keď o tom už existujú staršie diskusie:

http://www.porada.sk/t80536-elektricke-podlahove-kurenie-od-devi.html

http://www.porada.sk/t91101-vykurovanie-devi.html

A čo konkrétne chceš vedieť?
tonito
20.01.09,14:29
Prv ked som zadal tuto temu dal som si v diskusii vyhladat elektricke vykurovacie rohoze a nic mi nenaslo.Preto som to potom zadal ako novu temu.
Zaujima ma nazor ludi, ktory to maju v dome alebo v byte a ktory by mi vedeli povedzme odporucit urcitu rohoz alebo coho sa mam pri instalacii vyvarovat.
Nieje mi este jasne ako sa to napaja.Je to napajanie do zasuvky alebo sa to napaja priamo na el.obvod?
kori
20.01.09,14:41
napajanie je priamo. my sme to davali pri rekonstrukcii kupelne ked sme robili aj novu elektroinstalaciu
Chobot
20.01.09,15:20
Prv ked som zadal tuto temu dal som si v diskusii vyhladat elektricke vykurovacie rohoze a nic mi nenaslo.Preto som to potom zadal ako novu temu.
Zaujima ma nazor ludi, ktory to maju v dome alebo v byte a ktory by mi vedeli povedzme odporucit urcitu rohoz alebo coho sa mam pri instalacii vyvarovat.
Nieje mi este jasne ako sa to napaja.Je to napajanie do zasuvky alebo sa to napaja priamo na el.obvod?

Je to na priamy obvod, samostatný istič plus prepäťová ochrana, keby niekde prerazil kábel, aby nikto neprišiel k úrazu.