IvetaH
20.01.09,17:06
Dobrý večer, d´úfam, že som v dobrej porade.
Prosím niekoho, kto sa vyzná, čo sa nosí ako pozornosť zákazníkovi, keď zákazník z Anglicka ešte pred podpisom zmluvy ( už dojednanej) pozval dodávateľa na večeru aj s manželkou a aj s deťmi do reštaurácie. Firemné pozornosti dostal, ale čo sa patrí, nemám poňatia.
Ďakujem za názor.
buchač
20.01.09,16:20
Dobrý večer, d´úfam, že som v dobrej porade.
Prosím niekoho, kto sa vyzná, čo sa nosí ako pozornosť zákazníkovi, keď zákazník z Anglicka ešte pred podpisom zmluvy ( už dojednanej) pozval dodávateľa na večeru aj s manželkou a aj s deťmi do reštaurácie. Firemné pozornosti dostal, ale čo sa patrí, nemám poňatia.
Ďakujem za názor.


1. Dobrá večera :---

2. Kvety pre manželku - bezpodmienečne

3. Pozornosť pre deti / v závislosti od veku / - nič moc , stačí drobnosť

4. Zákazník - záleží od jeho záujmu / nebadane sa info /

a. Obchod z loveckými potrebami - darčekové balenia s motívom zveriny , lovu .......

b.Dobrá , kvalitná darčeková súprava pre fajčiara - fajka ..........

c.Kvalitná info kniha o Slovensku v engliš jazyku


Za pokus to stálo , či nie .......;)


Juraj
misomiso
20.01.09,16:27
Myslim, ze si nemusis robit ziadne starosti. Zvycajne na veceru pozyva dodavatel zakaznika, nie naopak. Ak prislo taketo (opacne) pozvanie, potom asi preto, ze zakaznik si ne vedomy velmi vyhodnych podmienok, ktore u vas dostava (pravdepodobne dobra cena).

Samozrejme nejakou drobnou pozornostou nic nepokazis, ale treba to vnimat asi tak, ako keby si ty objavil nejakeho super dodavatela niekde v Mongolsku (neurazte sa prosim, Anglicani nas takto vnimaju), tak ho jednoducho pozves na veceru, hoci zvykom byva prave opacne pozvanie. V takom pripade ale neocakavas ziadne darceky.
misomiso
20.01.09,16:50
Este nieco. Ja nie som odbornik na spolocensku etiketu, no nejake skusenosti s podobnymi pozvaniami mam. (Myslim pozvanie od zakaznikov, nie od dodavatelov, to treba rozlisovat).

Musite ratat s tym, ze zakaznik od vas pravdepodobne v priebehu vecere alebo neskor bude nieco pozadovat v oblasti podmienok predaja (lepsia cena, exkluzivne zastupenie a pod.)
IvetaH
21.01.09,07:05
Vážení kolegovia, ďakujem za názor. Určite to skúsim s tou knihou, ale trhať sa nebudem, lebo asi máte pravdu, že sme pre nich iná Európa možno aj Ázia. Ale ak budú pri stole mľaskať, tak im poviem, že sú v Európe.
Pekný deň
misomiso
21.01.09,10:45
Vážení kolegovia, ďakujem za názor. Určite to skúsim s tou knihou, ale trhať sa nebudem, lebo asi máte pravdu, že sme pre nich iná Európa možno aj Ázia. Ale ak budú pri stole mľaskať, tak im poviem, že sú v Európe.
Pekný deň

To sa vam moze kludne stat. Ja som zazil anglicanov miesat si kavu gulickovym perom (pocas jednania na veltrhu v stanku, nemal po ruke lyzicku). Iny anglican prisiel s takyim notebookom, ze mi az prislo na vracanie. Na klavesnici a okolo mal nanosy zlto-sivej mastnej spiny do 1 mm.

To ale nic nemani na tom, ze oni nas stael povazuju za "treti svet".
Jara
21.01.09,11:38
Nedá mi pridať sa... Mali sme na návšteve v práci 6 Nemcov. Nepriala by som Vám ísť za nimi na wecko. Splachovanie neznámy pojem, " očurany" nielen " hajzel", ale aj zem okolo. Hrôza. Doma im to asi upratujú slovenské ženy...
wegamizi
22.01.09,06:44
Podla mojho nazoru a skusenosti zalezi na tom, o aky velky ( financne ) biznis ide. Ak je to pre teba slusny ;)obchod, tak investuj do zakaznika, pripadne ak je to dlhodoby obchodny vztah, ktory ti v blizkej buducnosti zaruci slusny zisk. Ja tiez dostavam od dodavatelov pozornosti podla obratov:) a nemozem povedat, ze by som si to nevsimala, naopak, bavi ma to:rolleyes:. Ak je dobry zakaznik, tak nesetri!