dafo432
20.01.09,22:08
Dobrý deň
Pracujem v sklade ..... zdvíham tažké veci a začínam pocitovať bolesť v ruke .... svalovka to nie je (myslím že keby to bola svalovka tak by ma bolela ruka na dotyk svalu a prešla by po čase toto už pretrvava cca mesiac) ruka ma bolí v momemente ked zdvihnem ťažšiu vec, keď ju položím je bolesť največia potom to prejde behom pár sekúnd .... myslel som či by nepomohla nejaka pomocka na spevnenie ruky ..... poprípade niejaka rada by sa zišla ... Ďakujem
Charon
21.01.09,05:26
Odporúčam navštíviť ortopéda. Môže to byť reakcia na niečo ... väčšinou ľudia keĎ niečo zdvíhajú, nebolia ich takto ruky.
arizona
21.01.09,08:22
Môže to byť hocičo.Presilené,natiahnutý sval,prechladnuté a pod. Najlepšiu odpoveď dá asi lekár.
Skús sťahovací obväz,alebo na noc nejakú masť(veral,octan-v lekárni poradia)
dafo432
21.01.09,21:15
Odporúčam navštíviť ortopéda. Môže to byť reakcia na niečo ... väčšinou ľudia keĎ niečo zdvíhajú, nebolia ich takto ruky.

Kedže pracujem s rukami nejako mam strach ze keby som siel k lekarovi povedal by mi ze mam hladat ine zamestanie (pripadne ist na PN).... to si teraz nemozem dovolit (skúšobná doba) ..... skusim tie obvezy a maste ak nepomže tak budem musiet ist fakt za lekarom ..... ďakujem za rady
Marína
21.01.09,22:31