marusqa
21.01.09,18:33
Kedze som sa dnes zaregistrovala, chcela by som sa Vam tymto aj predstavit a poradit sa ohladom nejakej prace.
Volam sa Maria a som doma na opatrovatelskom prispevku so 17-rocnym synom, ktory pred rokom ochorel na leukemiu. Pre velke problemy pri tejto narocnej liecbe som s nim celu liecbu travila v nemocnici na detskej onkologii. Kedze sme uz zacali udrziavaciu liecbu, vsetok cas mu venujem doma. Casto chodime na kontrolu krvi, k roznym inym lekarom a ked sa citi dobre, tak aj do skoly urobit nejaku skusku. Kvoli tomu doobeda nemozem pracovat a na poobede je najst si pracu velky problem.
V pondelom som v novinach nasla inzerat na pracu doma. Mozny zarobok 1500,- EUR. Jedna sa o skladanie pier, lepenie obalok, pisanie a ine...
Je treba si najprv objednat katalog za 12,- EUR, a potom platit za tovar, ktory bude prichadzat postovne. Chcela by som sa preto spytat, ci s tym nahodou nema niekto skusenosti, ci to naozaj funguje. Nechcela by som totiz na tych zasielkach prerobit, kedze potrebujem kazdu korunu pre syna na lieky.
Dakujem za Vasu radu:):o
ajobs
21.01.09,18:00
Kedze som sa dnes zaregistrovala, chcela by som sa Vam tymto aj predstavit a poradit sa ohladom nejakej prace.
Volam sa Maria a som doma na opatrovatelskom prispevku so 17-rocnym synom, ktory pred rokom ochorel na leukemiu. Pre velke problemy pri tejto narocnej liecbe som s nim celu liecbu travila v nemocnici na detskej onkologii. Kedze sme uz zacali udrziavaciu liecbu, vsetok cas mu venujem doma. Casto chodime na kontrolu krvi, k roznym inym lekarom a ked sa citi dobre, tak aj do skoly urobit nejaku skusku. Kvoli tomu doobeda nemozem pracovat a na poobede je najst si pracu velky problem.
V pondelom som v novinach nasla inzerat na pracu doma. Mozny zarobok 1500,- EUR. Jedna sa o skladanie pier, lepenie obalok, pisanie a ine...
Je treba si najprv objednat katalog za 12,- EUR, a potom platit za tovar, ktory bude prichadzat postovne. Chcela by som sa preto spytat, ci s tym nahodou nema niekto skusenosti, ci to naozaj funguje. Nechcela by som totiz na tych zasielkach prerobit, kedze potrebujem kazdu korunu pre syna na lieky.
Dakujem za Vasu radu:):o


Skúsenosti osobne nemám, ale je to určite blbosť..... Iba ak si zoberieš doslova to, že je napísané MOŽNÝ ZÁROBOK 1500 EUR, nikde nie je povedané, že to nemôže byť aj 0 EUR.
zalobaba
21.01.09,20:39
Určite sa nespoliehaj na takéto "zárobky", skús hľadať niekde niečo z iného konca. Inak pekne skladáš slová k sebe, možno niečo takéto by ti vyhovovalo viac, než akési pofidérne lepenie obálok. Budem ti držať palce.


Kedze som sa dnes zaregistrovala, chcela by som sa Vam tymto aj predstavit a poradit sa ohladom nejakej prace.
Volam sa Maria a som doma na opatrovatelskom prispevku so 17-rocnym synom, ktory pred rokom ochorel na leukemiu. Pre velke problemy pri tejto narocnej liecbe som s nim celu liecbu travila v nemocnici na detskej onkologii. Kedze sme uz zacali udrziavaciu liecbu, vsetok cas mu venujem doma. Casto chodime na kontrolu krvi, k roznym inym lekarom a ked sa citi dobre, tak aj do skoly urobit nejaku skusku. Kvoli tomu doobeda nemozem pracovat a na poobede je najst si pracu velky problem.
V pondelom som v novinach nasla inzerat na pracu doma. Mozny zarobok 1500,- EUR. Jedna sa o skladanie pier, lepenie obalok, pisanie a ine...
Je treba si najprv objednat katalog za 12,- EUR, a potom platit za tovar, ktory bude prichadzat postovne. Chcela by som sa preto spytat, ci s tym nahodou nema niekto skusenosti, ci to naozaj funguje. Nechcela by som totiz na tych zasielkach prerobit, kedze potrebujem kazdu korunu pre syna na lieky.
Dakujem za Vasu radu:):o
Danica F.
21.01.09,20:53
urcite nereaguj na podobne ponuky, ktore su podmienene zaplatenim niecoho, 99% takychto "firiem" takymto sposobom laka od ludi peniaze a mozno naozaj zarobia za mesiac 1500 euro, ale nie ty ale oni !

drzim ti palce, co vies robit ? alebo co by si chcela robit ?
arizona
21.01.09,20:58
Mrkni do tejto témy: http://www.porada.sk/t68653-p2-poradte-praca-na-doma.html

Never rôznym podvodníkom, ktorí hrajú na city a pritom nevieš ani ich názov firmy.
Od tých, ktorý popredu pýtajú peniaze,ruky preč!

Držím palce a veľa šťastia:)
marymka
21.01.09,21:01
Osobnú skúsenosť tiež nemám ale tak isto som riešila pred časom takéto možnosti zárobku Bola som odhodlaná robiť čokolvek aby som mohla zarabať aspoň nejakú korunu doma , ale pár ľudí mi zo svojich osobných skúseností povedalo, že je to len zbytočná investícia, tiež si objednali katalóg a nejaké potrebné veci na skladanie, lepenie, navliekanie a keď to mali hotové bol problém s odbytom. Takže ja som do toho nešla a neodporúčam nikomu. Možno má niekto dobré skúsenosti ale ja som sa s takými ľuďmi nestretla a riešila som to pred asi piatimi rokmi.
marusqa
22.01.09,05:45
Ďakujem všetkým, ktorí mi poradili ohľadom práce doma...
Ja mám ukončenú strednú ekonomickú školu a 20 rokov som pracovala ako odborná asistentka riaditeľa, až kým neochorel syn. Ináč robiť viem všetko, nebojím sa žiadnej práce. Problém je v tom, že u nás je problém nájsť si aj upratovačku. Pred Vianocami som chodila brigádne na nočné smeny vykladať tovar do Tesca. Písala som už aj žiadosti za predavačku do Kauflandu, Hypernovy a Tesca na poobedňajšie smeny, ale doposiaľ som nedostala žiadnu odpoveď.
Ešte raz všetkým ďakujem a prajem pekný ďeň. Mária
ajobs
27.01.09,23:20
Ďakujem všetkým, ktorí mi poradili ohľadom práce doma...
Ja mám ukončenú strednú ekonomickú školu a 20 rokov som pracovala ako odborná asistentka riaditeľa, až kým neochorel syn. Ináč robiť viem všetko, nebojím sa žiadnej práce. Problém je v tom, že u nás je problém nájsť si aj upratovačku. Pred Vianocami som chodila brigádne na nočné smeny vykladať tovar do Tesca. Písala som už aj žiadosti za predavačku do Kauflandu, Hypernovy a Tesca na poobedňajšie smeny, ale doposiaľ som nedostala žiadnu odpoveď.
Ešte raz všetkým ďakujem a prajem pekný ďeň. Mária

...skús napríklad niečo v rámci živnosti (SZČO), kde môžeš prejaviť svoju osobnú angažovanosť. Ak si trúfneš napr. účtovníctvo, spracovanie miezd, poskytovanie administratívnych prác v rámci obchodného záväzkového vzťahu a pod.
Lenocka1950
28.01.09,21:59
Ahoj neviem, v ktorom meste bývaš, ale keď je tam Tesco atď., tak to nebude valal. Mám dve známe a tie robia opatrovateľky pre starých ľudí, Robia to normálne cez odbor soc. vecí na MÚ. Chodia tým starkým popratať, nakúpiť atd´, Chodia cez obed, popoludní, no rôzne. Sú vlastne normálne zamestnankyne, Alebo skús si dať inzerát opatrovať dieťa. Inak držím Tebe aj synovi palce.
Lenocka1950
28.01.09,22:11
Som tu opäť. Napadla mi ešte myšlienka, že by si mohla robiť napr.náhradného rodiča, neviem, či by si doma zvládla zo 2-3 malé deti?
majulinka
23.07.10,09:34
Ahojte. rada by som poprosila ak niekto vie robotu na doma ale niečo skladať alebo podobné veci nech mi dá vedieť. Lebo teraz som si objednala robotu ale namiesto roboty mi stále dookola posielali brožúrky a platiť som musela stále. no a po dvoch mesiacoch ma to prestalo baviť. A niekto niečo vie ale tak,že po zaplatení bude robota nech mi dá vedieť. Budem veľmi vďačná.
sofie 7
01.07.11,11:59
mohli by ste mi prosim vas poradit kde by som nasle niaku pracu na doma napr skladanie lepenie a pod.? prosim surne potrebuujem ...
verkaz
01.07.11,12:32
Vitaj medzi nami na porade a aj keď ti v tomto neporadím, držím Ti palce, aby si si našla niečo iné a zbytočne nevyhadzovala peniaze.
Skús dať ponuku, že prepisuješ doma texty a môže robiť doma aj kancelárske práce (triedenie a zaraďovanie korešpedencie, faktúr a pod.).
hlavicka22
03.07.11,16:56
Ahoj, ja osobne skusenost s tymto typom prace nemam, ale moja znama prerobila riadne. Zaplatila vopred za nieco co jej ani neprislo. A adresa P.O.BOX nech Ta vzdy varuje vopred. Skus externe uctovnictvo, budes pani svojho casu a budes sa moct venovat aj synkovi.
Drzim Ti palce :-)