Danica F.
21.01.09,22:23
Nikde som nenasla, ake su restrikcie pre novych clenov, poprosim o ne :
Medzinym ma zaujima, kedy budem moct vkladat odpovede skor ako do 30min ?
Vopred dakujem :)
Chobot
21.01.09,22:21
Nikde som nenasla, ake su restrikcie pre novych clenov, poprosim o ne :
Medzinym ma zaujima, kedy budem moct vkladat odpovede skor ako do 30min ?
Vopred dakujem :)

- Súkromné správy môžeš využívať až po dosiahnutí určitého počtu príspevkov (tuším 15)
- obmedzený počet správ v schránke súkromných správ (myslím, že max. 50 alebo 100)
- viac reklamy v banneroch
- nemôžeš pridávať aktívne odkazy na internetové stránky
- obmedzenia v pridávaní príloh k príspevkom

:rolleyes:teraz mi viac nenapadá, doplňte ma kto vie...

A s tými odpoveďami to nebude 30 minút, ale 30 sekúnd. Neprečítala si si to zle? ;)
Danica F.
21.01.09,22:30
.....A s tými odpoveďami to nebude 30 minút, ale 30 sekúnd. Neprečítala si si to zle? ;)
skusala som to x-krat, naozaj je to az 30 minut :)
Richard
22.01.09,08:57
Toto je výnimočné obmedzenie pre úplných nováčikov, ktoré sme tu museli zaviesť.
Záleží to od viacerých faktorov, kedy ti toto obmedzenie zmizne.

Chránime sa týmto pred ľuďmi ktorí tu chodia z dôvodov na ktoré táto stránka neslúži (spamovanie, ventilovanie si svojich psychických problémov a podobne).
Danica F.
22.01.09,14:01
Toto je výnimočné obmedzenie pre úplných nováčikov, ktoré sme tu museli zaviesť.
Záleží to od viacerých faktorov, kedy ti toto obmedzenie zmizne.

Chránime sa týmto pred ľuďmi ktorí tu chodia z dôvodov na ktoré táto stránka neslúži (spamovanie, ventilovanie si svojich psychických problémov a podobne).
dobre, dakujem za odpoved, vydrzim :)
ak mozem, mam este jednu otazku: prosim vas, kedy budem moct podat inzerat ? hladame uctovnika v BA, vasu stranku mi poradila jedna pani, vraj na porade ich je vela sikovnych, dakujem za odpoved
Monika Kováčová
22.01.09,14:06