mptri
22.01.09,12:05
Dobry den,
chcel by som sa Vas opytat na vas nazor a pripadne skusenosti s kupou velkoformatovej tlaciarne.Je to dost draha zalezitost,preto by som sa nechcel unahlit...Moj napad spociva v tom,ze by som rozoslal ponuky reklamnym agenturam v okoli pre tlac na folie a sam by som obsluhoval a vybavoval objednavky-teda ziaden zamestnanec,ziaden dalsi stroj ako rez.plotter atd. V mojom okoli je len jedna reklamna agentura,ktora ma takuto tlaciaren a ta si uctuje cenu,ktoru by nebol problem podliezt.Ak poznate nejake uskalia alebo problemy,ktore by mohli nastat,budem Vam vdacny,ak mi poradite ;)
peter kkk.
22.01.09,20:51
otazne je, aku skusenost mas s tlacou ty a nenapisal si ci je to reklamna agentura ktora len tlaci rozne materialy alebo ktomu ponuka aj sluzby (vylepy a montaze) a ake velke portfolio sluzieb ma.
inak na trhu je dost firiem ktore sa touto cinnostou zaoberaju a pokial ty chces byt len mala ryba co bude tlacit folie na billboardy atd tak na tvojom mieste by som sa snazil ulovit si staleho odberatela aby ti to nezapadalo prachom
mptri
23.01.09,09:15
Je to vacsia reklamna agentura,ktora ponuka asi vsetko,co sa v tejto oblasti ponuknut da,takze konkurovat jej vo vsetkom nemam sancu,preto som sa chcel zamerat na velkoformatovu tlac,kedze su jedini,ktori to na okoli ponukaju...ostatne reklamky v okoli si davaju u nich tlacit,nahodia si cenu a este to dokazu predat,preto som chcel oslovit v prvom rade ich a potom koncovych uzivatelov
ANEP
26.01.09,21:30
No s tym ze podlezies cenu lepsi urcite nebudes, pokazis ceny sebe, inym, nezarobis, neviem ako sa ti bude potom pokryvat leasing a s csoho budes zit!

Prajem vela uspechu...

Zdar