gabikao
22.01.09,12:50
Vie mi niekto poradit? Chystam sa naspat ucit od septembra, materska mi bude este trvat do aprila 2010. Mozem nastupit uz v juli s tym, ze by som si za jul - august rovno zacala cerpat dovolenku nazbieranu pocas materskej? Inak nevidim velku sancu si ju vycerpat. Ak nie, ako mam postupovat, ked cerpanie dovolenky je v skolstve dost obmedzene? Viem, ze kolegyna s tym mala problem.


trocu mimo - predpokladam ze mi bude RP vyplacany dalej bez obmedzeni noveho zakona :confused:
Jennny1404
22.01.09,20:41
Gabika a kolko sa Ti nazbieralo tej dovolenky?
Kolegyna ma 7,5 rocnu dceru a doteraz ma este par dni, co usetrila ked s nou bola na MD a to bola len cca 15 mesiacov. Nikto ju nenuti vyberat . Samozrejme, ze tamtu uz davno minula, ale vdaka nej jej zvysilo vzdy z novej a este ma takto usetrenych asi 8 dni.
Ja by som taky velky problem v jej certpani nevidela, ved v tomto roku budeme okrem letnych prazdnim potrebovat cca 22 dni, to je o polovicu viac, nez dostaneme.

Ale nemal by byt problem nastupit od jula a rovno ju cerpat. Ty mozes zo dna na den oznamit ze sa vracias.
gabikao
23.01.09,03:06
Dik, Evka :). este neviem presny pocet, asi bude toho viac, chystam sa za nasou ekonomkou, ale chcela som sa trochu pripravit na rozhovor s vedenim. Kolega ma totiz trochu zneistil, ze ved peniaze na mzdy ma skola lentaktakakurat, a ja este vymyslam s dovolenkou.:mad: Nechcem to zbytocne komplikovat, ale ani dopadnut ako ta kolegyna, co fakt nedostala nejaku moznost to cerpat.