fekete.rudo
22.01.09,20:10
Dobry den. potreboval by som poradit od cloveka ktory je vlastnikom bufetu alebo ma s tymto dake skusenosti. chcem otvorit bufet ale chcel by som vediet ci je treba prevadzkovat ho v zastavanom dome alebo staci unimobuka ci to podla zakona moze byt. dalej ak unimobunka tak ako riesit odtokovu ruru, musi byt alebo staci zachytna nadrz v unimobunke a tecuca voda zabezpecena pomocou nadrze v unimobunke ktora by pracovala na samospade. mohlo by to aj takto byt bez problemov hygienikov?? prosim o radu
cipitato
05.04.09,15:37
ahoj,uz ti niekto poradil?
pizzanoel
05.04.09,19:59
Ano, mohlo by to tak byt s tou nadrzou v tej unimobunke, pokial tam budes mat vodu, nejake utierky, udrzovat cistotu a kôš na odpadky.... tak v tom nie je problem...Ja som sa s tým stretla a bolo to bez problemov... Ale aj tak ked ti dojde zdravotná kontrola a budu nejaky debilny tak ti najde pokutu za hociaku blbost len aby ti mohli ulozit pokutu.... A tvoji zamestnanci co tam budu s tym robit tak musia mat zdravotne preukazy od lekára....
pizzanoel
05.04.09,20:02
No a este tie pokuty nie su moc velke, ked mi prisli tak mi povedali ze mam spinave zariadenia a pritom to bolo iba trochu co je jasne kedze som s tym momentalne robila a dali mi pokutu 300 Sk takze to nie je az take hrozne s nimi...Mala som ich viac krat ale nikdy to nepresvihlo tych 300 Sk. S hygienickou kontrolou sa este da ale s danovakmi AMEN TMA...